چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ادارات استان بوشهر طرح توسعه و برنامه چشم‌انداز ندارند

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌ها و ادارات استان بوشهر طرح توسعه و برنامه چشم انداز ندارند.

آخرین اخبار
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سکینه الماسی در نشست با شورای معاونین آموزش و پرورش بردخون اظهار داشت: سال ۹۶ تعداد ۹۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۱۳۰میلیارد ریال برای حوزه انتخابیه جنوب استان مصوب و تأمین اعتبار شد اما تاکنون کمتر از ۵۰ درصد اجرایی شده و اعتباری معادل هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال به سال ۹۷ موکول می شود.

وی افزود: اعتبارات بسیار خوبی در زمینه طرح‌های روستایی داشته‌ایم که از ۴۵۰ میلیارد ریال طرح‌های بنیاد مسکن حدود ۲۷۰ میلیارد آن اختصاص به چهار شهرستان دیر، کنگان، عسلویه و جم داشته است.

الماسی با انتقاد از بی‌توجهی برخی از مسئولان، گفت: با تلاش و پیگیری اعتباراتی جذب می‌کنیم اما متاسفانه عده‌ای از مسئولان استان نسبت به وظایف حوزه کاری خود و مردم احساس مسئولیت ندارند.

نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: دستگاه ها و ادارات استان طرح توسعه و برنامه چشم انداز ندارند و متاسفانه در زمینه توسعه‌ای همراهی و حمایت خوبی صورت نمی‌گیرد و به تنهایی قادر به انجام هرکاری نیستم.

وی با بیان اینکه در پایان نمایندگی باید از مردم جم به دلیل بی‌توجهی به آنان پوزش بخواهم،  تصریح کرد: تنها گناه من جنسیت است که موجب شده برخی از مدیران از همراهی و همکاری امتناع کنند و موضوع دیگر اینکه جمی هستم نگاه‌ها به سمت من و مردم جم است اما آنگونه که به شهرستان‌های دیگر توجه دارم، نتوانسته‌ام نیازها و خواسته‌های مردم جم را پاسخ دهم.

الماسی ادامه داد: یکی از نمایندگان پیگیر و فعال مجلس هستم و همیشه طرح و ایده و برنامه داشته‌ام و در حد توان تلاش دارم زیرا کار را می‌شناسم و دستاوردهای مهمی در دوره نمایندگی داشته‌ام اما حفظ و پاسداری از دستاوردها تنها وظیفه من نیست و نیازمند همکاری و مشارکت هستم.

نماینده جنوب استان با تقدیر از تلاش‌ها و فعالیت‌های حوزه تعلیم و تربیت در منطقه، گفت: اعتبار و مجوز ساخت دو مدرسه در بردخون گرفته شده که امیدواریم در منطقه برنامه ریزی شود تا در محلی که نیاز است احداث شود.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش دستگاهی مهم و انسان‌ساز است که متعلق به همه مردم و پایه توسعه کشور است و به همین دلیل همه مسئولان باید از آن پشتیبانی کنند و در زمینه ارتقاء فعالیت‌ها و برنامه‌ها یاری‌گر آن باشند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !