۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 141993
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۲۹

کارآفرین جمی که در سن 26 سالگی مدیرعامل شد/ اجرای تصفیه آب فاضلاب و تولید باکتری در یک چرخه صنعتی

کار آفرین جمی گفت: در راستای اقتصاد مقاومتی فعالیت فاضلاب را از ابتدای سال رقم زدم که دو تا از پکیج‌های 40 و 80 که در منطقه ویژه فرسوده شده بودند با طراحی تهویه و سیفون و بازسازی دوباره نصب شد و پساب‌ها بر اساس استانداردها و تائیدیِ اچ اس ای سازمان برای استفاده مجدد در چرخه آبیاری استفاده می‌شود.

به گزارش سپاس؛ میثم میرزا پور دکترای مدیریت راهبردی در گفت‌وگو با سپاس با اشاره به فعالیت‌های عمرانی در راستای اقتصاد مقاومتی، گفت: من متولد سال 1370 از شهرستان جم استان بوشهر هستم که توانستم به تکنولوژی تصفیه خانه فاضلاب با کمترین هزینه در منطقه ویژه اقتصادی پارس اجرا کنم.

در همه کارها از نیروهای بومی استان بوشهر استفاده کردم

میرزاپور اظهار کرد: فعالیت‌های عمرانی را از سن شانزده‌سالگی آغاز کردم و در حال حاضر حدود 8ماه است که کاملاً مستقل با استفاده از ثبت شرکت و مجموعه کارمندان که همه آن‌ها بومی استان بوشهر هستند طرح تصفیه فاضلاب و 6 طرح عمرانی دیگر را اجرایی و به بهره‌برداری رسانده‌ام.

 

در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کردم

این جوان استان بوشهر افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی فعالیت فاضلاب را از ابتدای سال رقم زدم که دو تا از پکیج‌های 40 و 80 که در منطقه ویژه فرسوده شده بودند با طراحی تهویه و سیفون و بازسازی دوباره نصب شد و پساب‌ها بر اساس استانداردها و تائیدیِ اچ اس ای سازمان برای استفاده مجدد در چرخه آبیاری استفاده می‌شود.

وی ابراز کرد: تصفیه فرایندهای بیولوژی پکیج‌ها از نوع لجن فعال‌شده است که عملیات تصفیه انجام می‌دهد، این تصفیه با استفاده از باکتری‌های بیولوژی است که اکسیژن در قسمت هوادهی و ته‌نشینی با باکتری‌های بدون هوا عملیات تصفیه را انجام می‌دهند.

این نخبه عنوان کرد: برای انجام این کار واحد اندازه‌گیری بار آلودگی هوا شامل بیولوژی اکسیژن دیمنت است که بار فاضلاب انسانی را از 200به صفر می‌رساند و در تصفیه‌خانه‌هایی که احداث‌شده است هوادهی، ته‌نشینی، سریزهای مختلف بیولوژی اکسیژن را به 10 می‌رساند که برای استفاده آبیاری فضای سبز استفاده می‌شود و با استفاده از کلرزنی بار آلودگی را به صفر می‌رساند و هیچ ضرری برای انسان ندارد.

اجرای فعالیت‌های عمرانی در کمترین زمان و با کمترین هزینه

این کارآفرین افزود: فعالیت تخصصی خودم را با شرکت پارادایس زرین جم باهدف ایجاد کادر تخصصی درزمینهٔ کلیه فعالیت‌های عمرانی و تأسیساتی از ابتدای سال جاری به‌طور رسمی آغاز کرده‌ام که با توجه به زمان کم که در عرصه پروژه‌های عمرانی و تأسیسات خدماتی به اثبات رسیده‌ام و تلاش دارم با تخصصی شدن کارها و توانمندی در راستای ارتقاء سطح کیفی در اجرای پروژه‌ها بتوانم گام مهمی در عرصه صنعت بردارم و نام استان بوشهر را بدرخشانم.

این جوان جمی بابیان اینکه پروژه‌هایی که اجرا کردم در کمترین زمان بوده است، عنوان کرد: زیرسازی مخازن پمپ‌های آتش‌نشانی مجتمع بندری در عسلویه به مدت 20 روز شامل فعالیت‌های تسطیح، کف سازی، قالب‌بندی، آرماتوربندی، بتن‌ریزی و نبشی گذاری؛ تعمیر تخصصی پکیج فاضلاب پایانه بار به مدت 20 روز شامل فعالیت‌های جوشکاری، ساخت راه‌پله و راهرو، ترسیم پوسیدگی و رنگ‌آمیزی اپوکسی بود که به بهره‌برداری رسید.

میرزاپور بیان کرد: اجرای پروژه بتن‌ریزی مسلح بر روی فیبر نوری محدوده پتروشیمی مرجان به طول 50 متر به مدت 8 روز که شامل فعالیت‌های خاک‌برداری، بتن‌ریزی با معیار 400 بتن آماده و اجرای داکت با میلگرد 14، نصب سیستم ارت مخازن گاز و محوطه‌سازی اطراف نانوایی جهت تخلیه گاز در مخازن به مدت 12 روز که شامل فعالیت‌های تمیزکاری محوطه جهت اجرای بتن، کانال‌کشی جهت دفع لوله آب و ماسه 20 میلی، اجرا و دیوار بلوکی 10 مترمربع، رنگ‌زدایی و تمیزکاری و آسترکاری که مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این نخبه استان بوشهر تصریح کرد: اجرا و ساخت سرویس بهداشتی، بوفه پستیک زیباسازی و رنگ‌آمیزی یادمان به مدت 60 روز که شامل  فعالیت‌های عملیات خاک‌برداری با دست، عملیات خاک بارداری با ماشین‌آلات، عملیات بنایی با سنگ، قالب‌بندی فلزی، کارهای فولادی با میلگرد، بتن درجا، بتن پیش‌ساخته و بلوک چینی،زیراساس و اساس، حمل‌ونقل؛ نصب داکت ها برق مدیریت جذب سرمایه به مدت 10 روز شامل فعالیت‌های اجرای دیوارک و جابجایی پارتیشن، درب تخریب جای درب و نصب داکتها اجراشده است./ انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*