سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ارسال کمک های جهادی محرومیت زدایی به مناطق محروم بخش دلوار

فرمانده سپاه امام حسین (ع) دلوار از ارسال هفت خودروی حامل کمک های جهادی محرومیت زدایی به مناطق محروم بخش دلوار خبر داد.

آخرین اخبار
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ ایرج سلیمانی فرمانده سپاه امام حسین (ع) دلواردرایین اعزام 7 خودروی تجهزیات به مناطق محروم سه دهستان درگفتگو با خبرنگار سپاس، با بیان اینکه سپاه پاسداران در کنار مقوله تامین امنیت پایدار به حوزه محرومیت زدایی نیز ورود پیدا کرده است واز سال ۸۸ تاکنون و به دلیل وضعیت محرومیت در استان بوشهر برنامه های ویژه ای در این حوزه تدوین و اجرایی شده است.

وی یادآور شد: متاسفانه محرومیت در این استان و بخش دلوار زیاد است و علیرغم تمامی تلاشهای صورت گرفته از سوی سازمان های مسئول و متولی امر، بعضی از مناطق استان به ویژه روستاها از دسترسی به حداقل ها نیز بی بهره هستند و به همین دلیل سپاه پاسداران  برای جبران این کمبودها وارد عرصه شده است.

سلیمانی اظهار داشت: در گام اول و برای خدمت رسانی بهتر به مناطق محروم قرارگاهی با محوریت پیشرفت و ابادانی  مشخص در بخش دلوارشکل گرفته است و ضمن همکاری با مدیران ادارات و سازمان های دولتی و مشخص کردن محرومیت ها در حوزه های مختلف برنامه های اجرایی طراحی و تدوین شد.

وی افزود: با تمامی دستگاه های دولتی جلساتی را برگزار کردیم و وظایف و رسالت قرارگاه را شرح دادیم و نیز با برخی از این دستگاه ها هم تفاهمنامه همکاری منعقد شد.

فرمانده سپاه امام حسین (ع) دلوار با اشاره به محور اصلی محرومیت زدایی در مناطق روستایی در بخش دلوار بیان کرد: اولویت اصلی سپاه در این بخش استفاده از مشارکت و همراهی مردم محلی است، به گونه ای که سپاه در طرح های مختلف با تامین تجهیزات و منابع مالی از همکاری مردم محلی نیز استفاده می کند و این درگیر کردن مردم باعث می شود که کارها به شکل بهتری دنبال شود.

وی با اشاره به ادامه فعالیت های سپاه پاسداران در راستای محرومیت زدایی دربخش، عنوان کرد: هم اکنون نیز در حوزه های مختلف و متناسب  با نیازهای هر منطقه و روستا بیش از صد طرح عمرانی و خدماتی در مناطق محروم بخش دلوار در دست اجرا است.

سلیمانی خاطر نشان کرد: امروز نیز با اعزام هفت خودروی حامل تجهزیات خنک کننده جهت رفع محرومیت زدایی به دهستان های مورد نظر اعزام خواهد شد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !