چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تلاش‌های دشمنان بر علیه انقلاب اسلامی سبب ناکامی بیشتر آنها می‌شود

فرماندار شهرستان دشتی گفت: تلاش‌های مذبوحانه دشمنان بر علیه نظام و انقلاب جز سرخوردگی، ناکامی و آشکار شدن بیش‌ از پیش چهره منفور آنان چیزی در پی نخواهد داشت.

آخرین اخبار
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ عبدالله نادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: حضور مردم شریف و بزرگوار شهرستان دشتی در صحنه حساس راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از شعور و بصیرت انقلابی و پایبندی به آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره)، شهدای والامقام و مقام معظم رهبری نشان داشت.

 وی افزود: امروز بار دیگر این حقیقت را به ایادی استکبار یادآوری کردند که ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی به هیچ قیمتی صحنه دفاع از حیثیت و شرافت ملی خود را ترک نخواهد کرد و تلاش‌های مذبوحانه دشمنان نظام و انقلاب جز سرخوردگی، ناکامی و آشکار شدن بیش‌ از پیش چهره منفور آنان چیزی در پی نخواهد داشت.

فرماندار شهرستان دشتی تصریح کرد: حضور معنادار شما مردم فهیم و قدرشناس بار دیگر این مهم را در اذهان تداعی کرد که خون شهید شهریاری‌ها، مهدوی‌ها، توسلی‌ها و صدها شهید گلگون‌کفن انقلاب و هشت سال دفاع مقدس برخاسته از این خطه در رگ‌های تک‌تک شما جاری است و در دفاع از حریم انقلاب و پاسداشت عزت، عظمت و ارزش‌های به‌ دست‌آمده با جان‌فشانی‌های فرزندان این آب‌ و خاک با همه وجود ایستاده‌اید.

 نادری عنوان کرد: اینک در طلیعه چهلمین بهار آزادی بر خود لازم  می‌دانم از قاطبه مردم شهرستان دشتی و کلیه عوامل اجرایی، اصحاب رسانه و سایر اقشاری که با فراهم آوردن زمینه حضور گسترده در این صحنه حساس موجبات خرسندی دل صاحب اصلی این نظام حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری  و رییس‌جمهور را فراهم آوردند صمیمانه تشکر و قدردانی نموده توفیقات روزافزون شما بزرگواران را از درگاه حضرت احدیت مسألت دارم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !