چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

راهپیمایی 22 بهمن در دیر با شکوه خاصی برگزار شد

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور پرشور مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان دیر از مقابل شهداء گمنام به سمت میدان غدیر بندر دیر برگزار شد

آخرین اخبار
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس، مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار شهرستان دیر با حضور گسترده در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عزم راسخ خود را برای حمایت از نظام و حفظ دستاوردهای آن به نمایش گذاشتند.

راهپیمایان با سردادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، و ده ها شعار دیگر بار دیگر عزم و اقتدار ملت ایران را در برابر زیاده خواهی های غرب و استکبار به نمایش گذاشتند.

 امام جمعه بندر دیر در این آیین اظهار داشت: شرکت در راهپیمایی نماد تجدید بیعت دوباره با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و ابراز وفاداری به نظام و پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام حسینی گفت: حضور همیشگی مردم این مرز بوم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خنثی کردن دسیسه‌های دشمن و سرمایه‌ای بی‌بدیل برای انقلاب اسلامی است.

حسینی افزود: با وجود تحریم ها و فشارهای دشمنان علیه جمهوری اسلامی مردم این مرز بوم  با همان شور از انقلاب اسلامی ایران دفاع می کنند و در سخت ترین شرایط پشتیبان آن هستند.

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر در حاشیه این آیین در گفتگو با خبرنگار سپاس تصریح کرد: 22 بهمن ماه یک جشن خود مدیریتی است.

سرهنگ میرزا احمدی گفت: مردم با راهپیمایی گسترده مشت محکمی بر دهان استکبار می‌زنند.

مصطفی فخرایی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دیر گفت: در هیچ جای از جهان چنین موردی وجود ندارد که مردم میلیونی به خیابان‌ها بیایند و با انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند.

حمزه اعتماد فرماندار دیر در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار سپاس، گفت: پیروزی انقلاب ایران اسلامی، رخدادی بوددشمنان را به لرزه در آورد.

اعتماد افزود: پیروزی انقلاب، یک حرکت مردمی بود و تداوم و پیشرفت های انقلاب اسلامی به واسطه حضور همیشگی مردم در همه صحنه‌های انقلاب تحقق پیدا کرد.

سکینه الماسی نماینده مردم شریف شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در حاشیه این آیین در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: 22 بهمن ماه 57 حادثه مهم و حیرت انگیزی برای جهانیان بود.

وی گفت: امام راحل در روز 22 بهمن غبار از چهره اسلام زدود و انقلاب اسلامی ایران در جهان اسلام به عنوان «انقلاب امام‌‌خمینی (ره)» شناخته شده است.

الماسی افزود: راهپیمایی 22 بهمن یک جشن ملی و مردمی این مرز بوم است.

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !