چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تقویت پایگاه‌های ورزش همگانی مهم‌ترین برنامه فرهنگی شهرداری

شهردار شُنبه گفت: تقویت پایگاه‌های ورزش همگانی در بین مردم و تزریق روحیه نشاط و شادمانی در بین مردم شهر مهم‌ترین وظیفه اجتماعی شهرداری به شمار می‌رود.

آخرین اخبار
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ابوالقاسم درویشی شهردار شُنبه پیش از ظهر امروز در جمع مردم شهر شُنبه طی سخنانی اظهار داشت: برنامه بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و در راستای طرح نشاط اجتماعی با حضور پررنگ برگزار شد.

وی گفت: تقویت پایگاه‌های ورزش همگانی در بین مردم و تزریق روحیه نشاط و شادمانی در بین مردم شهر مهم‌ترین وظیفه اجتماعی شهرداری به شمار می‌رود.

درویشی افزود: با توجه به استقبال بسیار خوب مردم و همراهی با برنامه بزرگ پیاده‌روی خانوادگی توسعه مناسبات بزرگ اجتماعی و افزایش سرانه ورزش‌های همگانی و توسعه فضاهای ورزشی در شهر شُنبه را در دستور کارداریم.

عبدالله عباسی وحدت رئیس شورای اسلامی شهر شُنبه در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: هدف از برگزاری این پیاده‌روی بزرگ خانوادگی تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر عزم ملی برای توسعه و گسترش ورزش همگانی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان و تأمین سلامت جسمی و روحی است.

وی خاطرنشان ساخت: شورای اسلامی شهر و شهرداری برنامه‌های خوبی در راستای طرح نشاط اجتماعی در برنامه‌های آتی خود پیش‌بینی نموده است و انشالله در کنار پروژه‌های عمرانی اهتمام ویژه‌ای به کار فرهنگی و اجتماعی دارد.

وی اضافه کرد: باشگاه بدن‌سازی که با حرکتی خودجوش از سوی دو نفر از جوانان شهر شُنبه تأسیس شد از سوی شهرداری و شورا موردحمایت قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !