چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تشریح برنامه‌های کمیته تشکل های دینی و هیئات مذهبی ستاد دهه فجر استان بوشهر

دبیر کمیته تشکل های دینی و هیئات مذهبی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر برنامه های این کمیته را تشریح کرد.

آخرین اخبار
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش “سپاس”حسین ادیبی در سخنانی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر تشریح برنامه‌های کمیته تشکل های دینی و هیات مذهبی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر پرداخت.

دبیر کمیته تشکل های دینی و هیئات مذهبی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر در بخشی از سخنان خود برگزاری ایستگاه های صلواتی از سوی شورای هیئات مذهبی، برگزاری ۵۰ گفتمان دینی مدارس با موضوع مبانی انقلاب اسلامی و ۳۰ گفتمان دینی در مساجد با موضوع شاخص های مساجد انقلابی را از برنامه‌های این کمیته اعلام کرد.

وی در ادامه سخنان خود برگزاری مراسم محوری در ۵۰ مسجد منتخب استان، اعزام بیش از ۶۰۰ مبلغ و مبلغه به محافل و مجالس در این ایام، اعزام گروه تبلیغی از شهر مقدس قم به ۱۵ مدرسه منتخب استان جهت سخنرانی و دیدار با مسئولین هیئات مذهبی و مداحان پیشکسوت استان را از دیگر برنامه های این کمیته عنوان کرد.

ادیبی حضور مسئولین مجامع وابسته در مراسم مهمانی لاله ها و عطرافشانی قبور شهدا، تشکیل حلقه معرفتی و مشاوره دینی در پارک شغاب بوشهر، توزیع و تولید محتوای انقلابی و مذهبی در فضای مجازی و شبکه‌های پیام‌رسان را از برنامه های دیگر کمیته مذکور عنوان کرد.

دبیر کمیته تشکل های دینی و هیئات مذهبی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر صدور بیانیه از سوی مجامع وابسته و تشکل‌های میان تخصصی تبلیغات اسلامی استان، برگزاری کارگاه های آموزشی اقشار تاثیرگذار فرهنگی اساتید حوزه دین مداحان و مبلغین در اداره‌های تبلیغات اسلامی استان در طول دهه فجر را از دیگر برنامه‌های این کمیته عنوان کرد./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !