پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

طرح آبرسانی در 6 روستا به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر اظهار کرد: طرح های تاسیسات و مخزن 2 هزار مترمکعبی ذخیره آب زیارت و لاور شهرستان دشتی، مخازن بتنی مجتمع آبرسانی بادوله دشتی، افتتاح آبرسانی روستای محمد صالحی از مهمترین طرح های دههه فجر است.

خبر وسط
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ مسعود نصوری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با گرامی داشت ایام الله فجر، گفت:  در استانه چهلمین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم که جهت ارج نهادن به این پیروزی و زنده نگه داشتن یاد امام(ره) و شهدای انقلاب پروژه هایی مهم در سطح استان بوشهر به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر اظهار کرد: طرح های تاسیسات و مخزن 2 هزار مترمکعبی ذخیره آب زیارت و لاور شهرستان دشتی که آب هشت روستا با جمعیت سه هزار و 982 نفر را تامین می کند با 32 میلیارد اعتبار، طرح تاسیسات و مخازن بتنی مجتمع آبرسانی بادوله دشتی که 10 روستا با جمعیت 6 هزار و 784 نفر تامین می کند با 33 میلیارد ریال، افتتاح آبرسانی روستای محمد صالحی که 409 خانوار با یکهزار و 515 نفر جمعیت با اعتبار 18 میلیارد ریال به مسافت 19 کیلومتر از مهمترین طرح های دههه فجر است.

نصوری افزود:طرح انتقال آب از مخزن 2 کوثر تا انشعاب سه راهی عامری شهرستان دیلم که  36 روستا و 2 شهر با 36 هزار و 652 نفر جمعیت زیر پوشش دارد، شبکه آبرسانی به روستای باغک شمالی تنگستان که149 خانوار با 506 نفر جمعیت، برسانی به روستای باغک جنوبی از دیگر طرح های افتتاحی در دهه فجر است.

وی افزود: با توجه به شرایط بحرانی در حوزه آبرسانی از اهالی روستا انتظار داریم با کاهش باران و پائین رفتن سفره های زیرزمینی در مصرف اب صرفه جویی کنند و بسیاری از طرح های آب و فاضلاب روستایی در دست اجراست که در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !