پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پیوند دهه‎فجر با ایام فاطمیه بستری برای ارائه پیام معنوی انقلاب است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تنگستان گفت: بزرگداشت دهه فجر مبتنی بر محتوای ارزشی و رویکرد ترویج و نشر گفتمان انقلاب اسلامی است.

خبر وسط
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ ابوالفضل بحرینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی تنگستان در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: دهه فجر دهه وحدت آفرینی، امید بخشی و انسجام امت اسلامی برای پیروی از آرمان‌های امام خمینی (ره)، شهیدان و رهبری معظم انقلاب، و مقابله با استکبار جهانی است.

وی افزود: با توجه به اینکه در دهه فجر تقارن با ایام فاطمیه هم است،ضروری است تا 3 روز نخست دهه فجر،برنامه‌ها با ملاحظات علما مدیریت شود و برنامه‌های برخوردار از صبغه شادی و نشاط به ۱۵ تا ۲۲ بهمن انتقال می‌یابد.

بحرینی با بیان اینکه بزرگداشت دهه فجر مبتنی بر محتوای ارزشی و رویکرد ترویج و نشر گفتمان انقلاب اسلامی است اظهار داشت: همزمانی دهه فجر با ایام فاطمیه و مزین شدن طلیعه آن به نام حضرت صدیقه طاهره (س) نه تنها موجب محدودیت در برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر نخواهد شد بلکه بستر مناسب تری را برای ارائه پیام معنوی انقلاب اسلامی فراهم می‌کند.

این مسئول خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی در پی شخصیت دادن و حفظ کرامت انسانی است و باید بیشتر این موارد مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: برنامه ها، تشریح دستاورد‌ها و خدمات ۳۹ ساله انقلاب اسلامی، تقویت و تعمیق هویت اسلامی، امیدآفرینی، دشمن شناسی و خودباوری، بصیرت افزایی، آشناسازی نوجوانان و جوانان با اصول و آرمان‌ها و همراه نمودن آن‌ها با جریان انقلاب اسلامی، از اهداف برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر باشد.

رئیس سازمان تبلیغات تنگستان در پایان گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب و انتقال آن به نسل آینده، نقش مهمی در افزایش بصیرت و آگاهی جوانان در رویارویی با دسیسه های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی دارد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !