شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دشمنان انقلاب اعتماد مردم به دولت و نظام جمهوری اسلامی را نشانه گرفته اند

مسئول حلقه های صالحین دلوارگفت: دشمنان نظام و انقلاب، اعتماد مردم به دولت و نظام جمهوری اسلامی را نشانه گرفته اند و تلاش می کنند نشان دهند که تبعیض و فساد کشور را فراگرفته و راهکاری برای حل مشکلات جامعه وجود ندارد.

خبر وسط
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ حجت‌الاسلام محمدرضا فکوری مسئول حلقه های صالحین دلواردر گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: زمینه لازم برای شنیدن گلایه های مردم در فضایی سالم از سوی مسئولین فراهم شود چون ملت بصیر ایران اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون در همه صحنه‌ها حاضر شده‌اند و از انقلاب و ولایت فقیه به خوبی دفاع و پشتیبانی کرده‌اند.

وی افزود: صاحب اصلی این انقلاب خود مردم هستند و ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی پس از گذشت چندین سال توانستند عقب ماندگی‌های ناشی از جنگ را جبران کردند و استقلال و آزادی را به کشور ارزانی بدارند.

فکوری گفت: دشمنان نظام و انقلاب، اعتماد مردم به دولت و نظام جمهوری اسلامی را نشانه گرفته اند و تلاش می کنند نشان دهند که تبعیض و فساد کشور را فراگرفته و راهکاری برای حل مشکلات جامعه وجود ندارد، لذا باید با بهره گیری از تمام ظرفیت های جامعه از جمله فضای مجازی برای افزایش نشاط و امید در کشور استفاده نمود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با مجاهدت‌های عالمانه حضرت امام خمینی(ره) و اطاعت ملت ایران از ولایت فقیه به پیروزی رسیده اذعان داشت: دشمنان انقلاب از گذشته تا کنون به‌دنبال آشوب و فتنه‌گری در ایران و حتی با طراحی‌های شیطانی در پی براندازی نظام بودند، اما با ایستادگی ملت انقلابی ایران، دشمنان با شکست مواجه شدند و پوزه آنان به خاک مالیده شد.

مسئول حلقه های صالحین در دلوارتصریح کرد: مسئولین باید یک روز در هفته را برای دیدار عمومی در نظر بگیرند و این جلسات می تواند با مدیریت و حساب شده برگزار شود و در چنین شرایطی مردم خواسته هایشان را مستقیما به مسئولشان می گویند و در همین راستا مسئولین متوجه شرایط کشور می شوند.

این مسئول  با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص حل مشکلاتی معیشتی مردم از سوی دولتمردان اظهار داشت: نباید مسؤولین از زیر بار مسؤولیت و مطالبات مردمی شانه خالی کنند، دولت باید مجدانه در راستای حل مشکلات مردم چاره اندیشی کند، ایران اسلامی برخوردار از سرمایه عظیم مردمی است، نباید دولتمردان این سرمایه را از دست بدهند، دولت از مدیران کم کار صرفنظر کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در تفکر اسلامی، ریاست بر مردم به عنوان یک مسئوولیت سنگین و خطیر محسوب می‌شود، بر خلاف فرهنگ غیر دینی، که ریاست را فرصتی برای سریع‌تر رسیدن به هواهای نفسانی و بهره‌مندی هرچه بیشتر از قدرت و ثروت می‌دانند.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !