پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نباید ازسم پاشی های دشمنان از انقلاب تا به الان غافل شویم

امام جمعه دلوار گفت: شکست تبلیغاتی شوم رسانه های بیگانه و فضای مجازی دشمنان ما ، این روزها شاهد دستاوردهای ارزشمندی در انقلاب اسلامی هستیم که باید از این دستاوردها مواظبت نمایم.

خبر وسط
۰۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس- دلوار؛ حجت الاسلام والمسلمین علی زاهددوست امام جمعه دلوار ظهر امروز جمعه در خطبه های نماز جمعه با تسلیت ایام فاطمیه، افزود: ما باید بتوانیم از رفتارسیاسی ،اجتماعی حضرت فاطمه زهرا(س ) این بانوری دو عالم را به عنوان الگوی تمام عیار یک انسان کامل در همه زمینه ها به خصوص در رفتار و اخلاق و منش سیاسی بهره مند شویم.

وی افزود:مهمترین ویژگی بارز این حضرت دفاع از حریم ولایت بود که برای جامعه ما یک الگوی تمام و کمال است که باید از رفتارها و اخلاق های هوشمندانه ان در کتاب های بزرگان ما بررسی و سپس در جامعه خودعملی کنیم.

حجت الاسلام زاهددوست تصریح کرد: این حضرت از جان و ابروی خود گذشت تا ازمقام ولایت دفاع نماید که امیدواریم بانوان ما از این ره روش های این حضرت الگو بگیرند.

امام جمعه دلوار در ادامه با بیان اینکه  12بهمن سالروز ورود عزتمندانه حضرت امام خمینی (ره) به خاک پاک ایران اشاره کرد و اظهار داشت: همه ملت باید قدر دان نعمت انقلاب اسلامی باشیم که برکت خون شهدا و مجاهدت حضرت امام و علمای هم عصر این حضرت این ثمره را بدست آوردند و شکل گرفت.

حجت الاسلام زاهددوست خاطرنشان کرد:با توجه به شکست تبلیغات شوم رسانه های بیگانه و فضای مجازی دشمنان ما ، این روزها شاهد دستاوردهای ارزشمندی در انقلاب اسلامی هستیم که باید هوشیار باشیم که سم پاشی هایی که سالها در حال اجراست نباید غافل شویم.

وی ادامه داد:دشمنان ما با این حرکات و عکس العمل ها به دنبال زیر سئوال بردن دستاوردهای جوانان و عزیزانمان در کشور است که  الحمدالله موفق نشده اند و باید این آب پاکی روی دست انها ریخت که تا اخرعمرشان شاهد چنین اتفاقی نمی باشند.

زاهددوست گفت: این حرکت خودجوش مردمی از انقلاب تا به الان ادامه دارد و ادامه و تداوم خواهد داشت و جلوی جبهه استکباری را با تمام قدرت خواهیم گرفت وهرگز نخواهیم گذاشت به عزم راسخ این ملت خللی ایجاد نماید.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !