سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مهمترین سرمایه یک جامعه جوانان هستند

بخشدار دلوارگفت: ما وقتی از قشر جوان حمایت و برنامه ریزی و از این پتانسیل بسیار مهم آنها استفاده نماییم قطعا آن جامعه سریعتر به توسعه و پیشرفت خواهد رسید .

آخرین اخبار
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حسن درویشی بخشدار دلوار در نشست با جوانان بخش دلوار و در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: جمع جوانان یک فضای متفاوت هست و پرداختن به مسائل جوانان یک امر ضروری  و تشکیل چنین نشست هایی قطعا با توجه به بیان دیدگاه های علمی و کارشناسی جوانان مهم می باشد.

وی افزود: همه با هم باید تلاش کنیم که با پیگیر ی کردن برنامه ها و افکار در حل مشکلات جوانان و توسعه بخش قدم بگذاریم.

بخشدار دلوار اذعان کرد: ظرفیت بخش دلوار فراتر از ساختار و عملکرد دستگاه های اجرای دراین بخش هست و در شرایط کنونی تعامل و هم فکری یک امر مهم می باشد که قطعا برگزاری چنین نشست های روند و فرآیند های مطلوبی در رابطه با این موضوع  خواهد داشت و از چنین نشست های استقبال می کنیم .

وی خاطر نشان کرد : اجماع فکری به واسط کار تشکیلاتی در قالب ثمن ها فرصت عالی می باشد که جوانان می توانند در راستای درخواست ها و برنامه ریزی های از آن بهره ببرند.

درویشی تصریح کرد : نقش جوانان در توسعه و بالندگی غیرقابل انکار و مشارکت جوان در عرصه‌های مختلف یک ضرورت است که البته  قطعا بسترهای  مناسب و متناسب باید ایجاد گردد.

وی در ادامه با بیان اینکه  در هر جامعه ای مهم ترین سرمایه ، نیروی انسانی و بویژه جوانان آن جامعه هستند، اظهار داشت: در صورتی که مسوولان بتوانند برای این قشر مهم از جامعه برنامه ریزی کنند و از این پتانسیل بسیار مهم استفاده کنند قطعا آن جامعه سریعتر به توسعه و پیشرفت خواهد رسید.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !