شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

باید هوشیار باشیم تا از درون ضربه نخوریم

فرمانده تیپ تفنگداران دریایی حضرت امیر استان بوشهر گفت: آمریکا امروز از توان موشکی ما وحشت دارد و هیچ‌گاه نمی‌تواند از بیرون متعرض ما شود اما باید بسیار هوشیار باشیم تا از درون ضربه نخوریم وگرنه آمریکا از بیرون هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

آرشیو اخبار
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴
اشتراک گذاری :

به گزارش سپاس احمد دولابی نیا فرمانده تیپ تفنگداران دریایی حضرت امیر استان بوشهر در جمع بسیجیان شهر کاکی در یک نشست بصیرتی اظهار داشت: از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی استکبار جهانی و در رأس آن‌ها آمریکا توطئه‌های مختلفی را برای براندازی این نظام نوپا برپا کردند که حادثه طبس و هشت سال جنگ تحمیلی نمونه بارز توطئه‌های بزرگ بود و امروز هم شاهد تکرار توطئه‌ها از سوی آمریکا در ایران هستیم.

وی گفت: آمریکا هیچ‌گاه از گزینه‌های روی میز خود استفاده نمی‌کند زیرا بارها از سوی ملت ایران سیلی خورده و این دولت سیلی خورده هیچ‌گاه نمی‌تواند ضامن و ناجی اقتصاد کشوری اسلامی مانند ایران باشد.

دولابی نیا اضافه کرد: آمریکا امروز از توان موشکی ما وحشت دارد و هیچ‌گاه نمی‌تواند از بیرون متعرض ما شود اما باید بسیار هوشیار باشیم تا از درون ضربه نخوریم وگرنه آمریکا از بیرون هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی بیان کرد: دستگیری نیروی‌های آمریکایی در جزیره فارسی از امدادهای غیبی الهی بود زیرا بدون شلیک حتی یک گلوله و در یک حرکت غافلگیرانه دستگیر شدند و این دستگیری پاسخ دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های رئیس‌جمهور وقت آمریکا بود.

فرمانده تیپ تفنگداران دریایی حضرت امیر استان بوشهر تأکید کرد: برخورد توأم با رأفت اسلامی با نیروهای آمریکایی بیانگر دستورات دین مبین اسلام در برخورد با اسرای دشمن و درسی تاریخی برای استکبار جهانی است.

وی تصریح کرد: حضور ایران در عراق و سوریه و دفاع از حرم اهل‌بیت (س) نشان از صدور موفق انقلاب اسلامی به دنیا است و این صدور را تا فراگیر شدن در همه عالم باید ادامه دهیم.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !