پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مهمترین دغدغه فرهنگی جامعه تربیت اخلاق مدار و بصیرت است

مسوول بسیج دانش آموزی دلوارگفت: یکی از مهم ترین دغدغه های فرهنگی جامعه ما تربیت اخلاق مدار و با بصیرت است که به ارزش های اصیل اسلام و انقلاب پایبند باشند است.

آخرین اخبار
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ غلام زمانی مسوول بسیج دانش آموزی دلواردر گفت و گو با خبرنگار سپاس، با بیان اینکه مهم ترین اهداف حلقه ها ی صالحین ،تربیت انسان های بصیرو انقلابی است ، افزود: یکی از مهم ترین دغدغه های فرهنگی جامعه ما تربیت اخلاق مدار و با بصیرت است که به ارزش های اصیل اسلام و انقلاب پایبند باشند است. چون این بصیرت است که حماسه می افریند

وی اضافه کرد: برگزاری حلقه های صالحین در جوار امامزادگان و مکان های مذهبی با هدف تعمیق باورهای مذهبی و معنوی نوجوانان و جوانان در راستای سیره و مکتب اهل بیت اطهار (ع) صورت می پذیرد.

زمانی بیان کرد: افراد حاضر در حلقه های صالحین با مسائلی تربیتی، معرفتی ، فرهنگی، مقابله با تهدیدات و جنگ نرم دشمن و دیگر ترفندهای دشمن برای به انحطاط کشاندن جوانان آشنا می شوند.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه امام حسین (ع) دلوارگفت: سرگروه های فعال در حلقه های صالحین از اساتید دانشگاه، چهره های فرهنگی، علمی و دینی استان هستند که در این نشست ها به ابهامات دانش آموزان و برخی از شبهات در مسایل مختلف از جمله مسایل سیاسی روز پاسخ می دهند.

وی  افزود: بیش از ۸۰۰ دانش آموزدر مقاطع مختلف در حلقه های تربیتی و معرفتی صالحین عضو هستند و برنامه ریزی برای عضویت دانش آموزان مقطع دبیرستان در این حلقه ها نیز صورت گرفته است.

این مسئول  بابیان اینکه حلقه های صالحین بخش دلوارتوانمند سازی می شوند،اظهار داشت: در مباحث دینی و روایات به قدری به اهمیت تربیت نسلی آگاه تاکید شده که این امر گویای این است که تربیت فرزنندان را باید قبل از ورود به مدرسه و حتی از گهواره آغاز کرد.

وی در پایان تصریح کرد: به منظور آگاهی از روند برگزاری نشست حلقه های صالحین خروجی نشست ها ارزیابی شده و آسیب های احتمالی شناسایی و برطرف می شود.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !