دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سالن ورزشی بندر رستمی تا پایان سال افتتاح می شود

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر از افتتاح سالن ورزشی چند منظوره بندر رستمی از توابع بخش دلوار تا پایان سال جاری خبر داد.

آخرین اخبار
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس- دلوار؛ احمد بهروزیان فر مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهردر بازدید از سالن های ورزشی بخش دلوار و در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده  و تخصیص اعتبار لازم ،سالن ورزشی چند منظوره بندر رستمی  تا پایان سال جاری به مردم بخش و بخصوص بندر رستمی تقدیم می شود.

وی با بیان اینکه افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره بندر رستمی در بخش دلوار یکی از پروژه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر می باشد، افزود: این پروژه بااعتباری بالغ‌بر سه میلیارد ریال تا به حال از سوی بخش دولتی تأمین شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر بیان کرد: با توجه به کمک ورزش در سالم سازی و سلامت افرادو دوری از اسیب های اجتماعی در جامعه لازم است که ورزش در این منطقه حمایت شوند.

وی با اشاره به اینکه این پروژه در مساحتی بیش از۷۰۰ مترمربع احداث‌ شده اذعان کرد: تا پایان سال در خصوص اعتبار بیش از ۵ میلیارد ریال برای ایجاد این پروژه در این روستا هزینه می شود.

این مسئول تصریح کرد: امسال یکی از مهم ترین اهداف وزارت ورزش و جوانان برگزاری ورزش های همگانی است که ما نیز در این راستا سعی داریم تمامی رشته های ورزشی شهرستان را به سمت همگانی شدن سوق دهیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر خاطر نشان کرد: در سال ۹۶ پیشرفت مطلوبی در برگزاری ورزش های همگانی داشتیم که نسبت به سال گذشته فعالیت همگانی ۵۰ درصد رشد داشته است

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !