پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دشمن بداند که فتنه، رنگ و چهره انقلاب را عوض نمی کند

مسئول حلقه های صالحین بخش دلوارگفت: حرکت خوجوش و حماسه جدید مردم نشان داد هیچ کسی و هیچ چیزی نمی تواند اتحاد و هبستگی مردم ایران را برهم بزند .

آخرین اخبار
۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس – دلوار؛ حجت الاسلام محمدرضا فکوری مسئول حلقه های صالحین بخش دلواردر گفت وگو با خبرنگار سپاس با بیان اینکه، وضعیت معیشتی مردم این بخش تزلزل شده است، گفت:  مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در این بخش امروز بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود و لازم است که مسئولین محترم ازجمله دولت نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم اقدامات عملی بیشتر انجام بدهد.

وی با بیان اینکه، بیکاری جوانان از مهم‌ترین دغدغه‌های کشور است، تصریح کرد: وضعیت بیکاری جوانان این دیار در حد نگرانی جدی است که حتی کار به جای باریکی رسیده است و دلسوزان باید درباره بیکاری جوانان احساس مسئولیت کنند.

این مسئول افزود: متأسفانه برخی به جای پرداختن به مشکلات اقتصادی مردم، از حاشیه سازی و پرداختن به حاشیه  استقبال می‌کنند در حالی که حاشیه‌سازی و دنبال‌روی از حاشیه‌های مانع توجه به مشکلات اصلی مردم شده است.

فکوری تصریح کرد: ما از مسئولین می‌خواهیم در پاسخ به مطالبات مردم در حد مقدورات عمل کنند و در مورد عمل به وعده‌های داده شده با صداقت، مشکلات را بیان کرده و در حل آن بکوشند تا دشمنان از این موضوع مهم استفاده سوء ننماید.

وی اظهار داشت: وقتی همه دشمنان اسلام و ایران برای نابودی ملت هم قسم و هم‌‌پیمان شده‌اند، حتما در برابر صف واحدی از ملت ایران و مسئولان کشور قرار خواهند گرفت وملت و دولت ایران آنها را به خاک مذلت می‌نشانند و توطئه‌های آنها را خنثی می شود.

مسئول حلقه های صالحین بخش دلوار خاطر نشان کرد: حرکت خوجوش و حماسه جدید مردم نشان داد هیچ کسی نمی تواند اتحاد و هبستگی مردم ایران را برهم بزند ومسئولان باید قدر این ملت باوفا، باهوش، نجیب و صبور را بدانند.

وی در پایان با بیان اینکه فتنه، رنگ و چهره انقلاب را عوض نمی کند، افزود: دشمن بارها با ایجاد طرح های مختلف از چندین سال پیش تا به الان هنوز موفق نشده است که رنگ و چهره انقلاب ما را از بین ببرد و این از بصیرت ملت ولایی ایران سرچشمه گرفته است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !