شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دولت برای سودآوری بخش کشاورزی تلاش کند

نماینده شهرستان دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار تنگستان و مسئولین شهرستان تنگستان با مردم روستای گرگور و دهنو از توابع بخش دلوار دیدار کردند.

آخرین اخبار
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ سید کمال الدین شهریاری نماینده شهرستان دشتی و تنگستان در دیدار با مردم روستای گرگور از توابع بخش دلوار و در گفتگو با خبرنگار سپاس،اظهار داشت: موضع بنده در قبال دولت تعامل مثبت و همراهی و همکاری برای پیشبرد اهداف و رفع مسائل و مشکلات مردم منطقه خواهد بود که در این مدت ۶ ماهه برای رفع این مشکلات با ۲۷ وزیر در سطح کلان جلسه برگزار کرده ایم.

وی افزود: موضوع کار و میشعت این بخش را قاطعانه و مسرانه از حقوق مردم در جهت تامین معیشت سالم و حلال و حق مسلم مردم در بخش ساحلی دفاع کرده و دفاع می کنم.

شهریاری تصرسیح کرد: مردمان قدر شناس این منطقه همیشه در همه صحنه ها حاضر بوده اند  که این بخش به علت وسعت روستایی در اینده ای نه چندان دور باید طرحی از روستا محور و رفع مشکلات این روستاها از جمله آب و برق و گاز ایجاد شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: با توجه به وضعیت بخش کشاورزی در این منطقه ،دولت باید برای سودآوری بخش کشاورزی تلاش کند و با ایجاد تعاونی‌های کشاورزی این روند شکل بگیرد و تقویت شود و زنجیره تولید تا مصرف را خود کشاورزان و تعاونی‌های کشاورزی مدیریت کنند.

وی بیان داشت: مسئولان کشاورز را نسبت به شغلش امیدوار و راضی نگه دارند تا زندگی و معاشش تامین شود تا نیازی به مهاجرت به شهری و شغلی دیگر نداشته باشد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !