پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

آسیب‌های اجتماعی جوامع بشری به دلیل دوری از فرهنگ غنی قرآنی است

همایش تقدیر از دانش‌آموزان نفرات برتر مسابقات فرهنی، هنری، قرآن، نماز و عترت سال تحصیلی 95و96، پرسش مهر 17 و مسابقه گلایدردر دلوار برگزار شد.

آخرین اخبار
۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس- دلوار؛ سیروس فتحی معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش استان بوشهردر مراسم تجلیل از برترین های قرانی ،هنری دلوار و در گفتگو با خبرنگار سپاس ، اظهار داشت: امید است با همکاری دیگر موسسات فرهنگی و آموزش و پرورش استان بتوانیم در زمینه گسترش فرهنگ و معارف اسلامی، قرآنی و ولایی پیشتاز و الگو باشیم.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان چشم و چراغ این مملکت هستند، افزود: با همت خوب معلمان، مشاوران و مسئولان فرهنگی و انگیزه و ایمان راسخ می توان این باغ بزرگ تعلیم و تربیت را به ثمر برسانیم.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان این مطلب که اجرای چنین برنامه‌هایی یک ضرورت است، گفت: مانوس بودن جوانان به فرهنگ قرآنی، دوری از ناهنجاری‌ها و انحرافات را در پی دارد و آسیب‌های اجتماعی امروز جوامع بشری به دلیل دوری از فرهنگ غنی قرآنی است

فتحی با اشاره به استقبال خوب فرهنگیان از مسابقات قرآن، ادامه داد: معلمان و مربیان و با ایمان و با انگیزه می توانند هم خود در مسیر ارزش های قرآنی قرار گرفته و هم دانش آموزانی همچون  شجره طیبه ای تربیت کنند که آینده نظام را تضمین کند.

 وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان بزرگترین سرمایه های جامعه، امیدهای آینده و ستون فقرات نظام هستند و تربیت نسل های آینده بر عهده آنان است پس باید این ستون ها ازپی و پایه استوار و قدرتمند باشند.

 معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش استان بوشهر پرورش صحیح را سبب ماندگاری انسان ها دانست و بیان کرد: معلمان و مربیان با اخلاق و با انگیزه می توانند تاثیر فراوانی در زندگی افراد و همچنین آینده ایران اسلامی داشته باشند.

 وی تصریح کرد: معلمان، کوهی از صبر و استقامت و ایمان و اعتقاد هستند و یک تذکر درست و بجا که با خوش رویی و متانت داده شود صد ها سال اثر دارد.

 این مسئول در ادامه اضافه کرد: این آرامش و آسایش و قدرت و اقتدار ایران اسلامی در جهان و منطقه به برکت خون شهدا و تلاش و مجاهدت های بزرگ مردان و زنان ایرانی به دست آمده و همه باید از آن پاسداری کنیم.

در پایان این مراسم از برترین های مسابقات قرانی و هنری و نماز تقدیر شد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !