پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

قوه قضاییه با جدیت بیشتری با عاملان اغتشاشات اخیر برحورد کند

امام جمعه دلوار گفت:ملت ما هیچ وقت اجازه موج سورای وسوء استفاده از این برنامه ها و اجتماعات را نباید به دشمنان بدهند و قوه قضاییه باید با برخورد و جدیت بیشتر با عاملان این حوادث برخورد نماید.

آخرین اخبار
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت‌الاسلام علی زاهددوست امام جمعه دلوار در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت:  حضور اخیر مردم قدر شناس و ولایی باعث شد یک حماسه دیگر اتفاق بیافتد و باز دشمنان خود را نا امید نمایید و یک مشت محکمی بر دشمنان اسلام فرود آوردید.

وی با اشاره به  حوادث های  اخیر در کشور ،بیان کرد: اعتراض و آشوب دو مقوله جداگانه است که باید همه مردم این دو را با دید بصیرت از هم جدا کنند و دشمنان خود را بشناسند.

امام جمعه دلوار اضافه کرد: مردم ما جهت حل مشکلات خود روش معقولانه و مسالمت امیز بیان می کنند و هرگز دست به آشوب و به بیت المال صدمه نمی زنند و حق خودشان را با بصیرت کامل بیان می کنند.

وی خاطرنشان کرد:ملت ما هیچ وقت اجازه موج سورای وسوء استفاده از این برنامه ها و اجتماعات را نباید به دشمنان بدهند و الحمدالله این اتفاق نیافتاده است و باید فرزندانمان را در همین مقوله راهنمایی کنیم و طرح های دشمنان را برای انها ترسیم نماییم.

زاهددوست با بیان اینکه کارگردان فتنه سال ۸۸ آمریکا و  اسراییل  بود و متأسفانه عده‌ای در داخل نیز فرمان نقشه دشمن به دست گرفتند و با بازی در  زمین دشمن زمینه را برای دخالت بیشتر  دشمنان در کشور فراهم کردند.

وی گفت: دشمنان به هیچ عنوان به دنبال دلسوزی و کمک به رفع مشکلات ملت ما نبوده بلکه به دنبال دسیسه های خود نسبت به رسیدن به اهداف کلان خود بوده است. .

زاهددوست تصریح کرد: طی چند روز گذشته همه دیدند که ذوق زدگی مسئولان کاخ سفید نسبت به آشوبگران فضای مجازی چه بود که رئیس جمهور جاهل آمریکا دست به ترغیب وطن فروشان داخلی زد تا آشوبگری ادامه دهند ولی با همت حضور حماسی خود باز شکست خوردند.

وی  با اشاره به اینکه قوه قضاییه باید عاملان اصلی داخلی اغتشاشات اخیر را با جدیت بیشتر برخورد نمایید، گفت: اگر این امر میسر نشود خود مردم عاملان اصلی را به سزای اعمالشان می رساند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !