سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

آئین تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید گمرک بندربوالخیر برگزار شد

طی حکمی از سوی رییس کل گمرک استان بوشهر، درمراسمی که امروز در دفتر گمرک برگزار شد از زحمات ارزشمند احمدی رئیس سابق گمرک بوالخیر تقدیر وقدردانی و علی سبزواری به عنوان مدیر جدید گمرک بوالخیر منصوب گردید

آرشیو اخبار
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس- دلوار؛ عادل دهدشتی فرماندار تنگستان صبح امروز در نشست تودیع و معارفه رئیس گمرک بندر بوالخیر و در گفتگو با خبرنگار سپاس ،اظهار داشت: بندر بوالخیر دارای ویژگی های ممتاز از لحاظ نیروی انسانی و استعدادهای خدادادی است.

وی افزود: این بندر دارای مردمانی نجیب و اصیل بوده که همیشه یاور و پشتیبان مسئولان صادق برای پیشرفت این منطقه هستند و از هیچ کوششی در این راه دریغ نمی کنند.

فرماندارتنگستان تصریح کرد: باید با شناخت دقیق‌تر از امکانات استان در راستای رونق تجارت و کسب و کار بیشتر گام برداریم و با الکترونیکی کردن کارها، الگو قرار دادن اقتصاد مقاومتی و بسته حمایت از صادرات غیرنفتی و همچنین مبارزه با قاچاق کالا استان را توسعه ببخشیم.

علی سبزواری مدیر جدید گمرک بوالخیر نیز در گفتگو با خبرنگار سپاس گفت: امیدوارم در سایه عنایت الهی و همکاری مسئولان استانی گام های موثری را برای ارتقای شاخص های مهم منطقه برداریم.

وی افزود: افزایش کیفیت خدمات و مشتری مداری، توجه به اعمال مناسب مقررات بندری و دریایی و ارتقاء بهره وری عملیات بندری را در ادامه ی مسیر طی شده توسعه ی بندر، وظیفه خود می دانم.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !