پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ملت ایران، اغتشاش‌گران را به زباله‌دان تاریخ انداخت

امام جمعه بوشهرگفت: فتنه‌های اخیر توسط انگلیس، آمریکا، رژیم ال صهیونیستی با همراه رژیم آل سعود طراحی و اجرا می‌شود که مردم با بصیرت جواب دندان‌شکنی به آنان دادند.

آرشیو اخبار
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در گردهمایی تجدید میثاق با ولایت در دلوار تنگستان با گرامیداشت سالروز ورود رهبر معظم انقلاب به دلوار و با بیان اینکه مردم دلوار هیچگاه زیربار ظلم و ستم نمی‌روند اظهار داشت: در چنین روزی در سال ۱۳۷۰ مقام معظم رهبری به شهرستان تنگستان و بخش دلوار سفر کرده و خاطرات خوبی را برای مردم این شهرستان و استان بوشهر به یادگار گذاشته است.

وی افزود: دو ویژگی بزرگ و مهم استعمارستیز انقلابی و دشمن ستیزی جهادی میراث این شهر ولایی است که اکنون نسل به نسل در بین مردمان ماندگار شده است

صفایی بوشهری تصریح کرد: یکی از مهمترین شاخص‌های مردم استان بوشهر، شهرستان تنگستان و بخش دلوار روحیه استکبارستیزی آنهاست که سبب شده با داشتن بصیرت و روحیه ولایت‌مداری طی دو قرن، چهار بار در مقابل تجاوز انگلیس مقاومت کرده و سیلی محکمی بر گوش این تجاوزگران زده است

امام جمعه بوشهر خاطر نشان کرد: بصیرت و ولایت‌مداری مردم استان بوشهر سبب شد انگلیس چهار بار در ادوار مختلف  طی ۲ قرن در سواحل استان بوشهر شکست بخورد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه تنگستانی‌ها  و دلواری‌ها به  ولایت‌مداری ، استعمار ستیزی و استکبار ستیزی معروف هستند افزود: انگلیس ۴ بار بدست قهرمانان این مرز و بوم سیلی و ضربه‌ای محکم خورد  که  عبرتی برای آنان و متجاوزان شده است.

وی اذعان کرد: افتخار و عزت مردم ولایتمدار تنگستان که با شکست انگلیس و دیگر متجاوزین نام خود را در تاریخ ثبت کرده‌اند نشان از بصیرت و هوشمندی بالای مردم این خطه از جغرافیای ایران اسلامی دارد

.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه ملت ایران، اغتشاش‌گران را به زباله‌دان تاریخ انداخت گفت: این فتنه‌ها توسط انگلیس، آمریکا، رژیم ال صهیونیستی با همراه رژیم آل سعود طراحی و اجرا می‌شود که مردم با بصیرت جواب دندان‌شکنی به آنان دادند.

وی یادآور شد: اگر چه این فتنه‌ها از طریق آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود طراحی شده بود اما مردم هوشیار ایران اسلامی روز گذشته با یک راهپیمایی میلیونی، فتنه جدید آنها را به زباله‌دان تاریخ انداختند و به این دولت‌ها نشان دادند که مردم ایران دوستدار نظام و انقلابشان هستند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه آمریکا، انگلیس و ال سعود از این آشوب‌ها حمایت کردند گفت:  سران این کشورها در پی منافع خود در نظام اسلامی ایران هستند که باید مردم بیش از پیش دشمنان خود را بشناسند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری با اشاره به اینکه استکبار و ایادی آن قصد ایجاد ناامنی و آشوب در ایران دارند افزود: دشمنان نظام اسلامی ایران با عده‌ای فریب خورده داخلی قصد ایجاد فتنه و آشوب در ایران  داشتند که با تیزبینی و هوشیاری ملت ایران و مردم ولایت مدار استان بوشهر جواب قاطعی به اغتشاش‌گران و بر هم‌زنندگان امنیت جامعه دادند.

مردم همیشه در صحنه دلوار در ادامه این مراسم به همراه نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با شرکت در راهپیمایی با شکوه از منزل سردار بزرگ جنوب رئیسعلی دلواری تا جایگاه نماز جمعه دلوار با شعارهای ما همه با هم هستیم –  یار ولایت هستیم،  فتنه‌گران رسوایند- نوکر آمریکایند، مرگ بر فتنه‌گران خائن، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل  ضمن حمایت از مقام معظم رهبری و ارزش‌های انقلاب اسلامی، اعمال آشوبگران و اغتشاش‌گران را  محکوم کردند و خواستار برخورد قاطع با آشوب‌گران شدند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !