شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دشمن خانه‌های ما را هدف قرار داده است

نشست های مسئول بسیج مداحان استان و بسیج مداحان دلوار با حضور فرمانده سپاه امام حسین (ع) دلوار و با حضور جمعی از مداحان برگزار شد.

آخرین اخبار
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس- دلوار؛ علی احمدنیا مسئول بسیج مداحان دلواردرنشست مداحان با فرمانده سپاه دلوارودر گفتگو با خبرنگار سپاس، ضمن گزارشی از فعالیت های بسیج مداحان این بخش، اظهار داشت: بسیج مداحان تاکنون ۲۵۰ مداح را در سراسر منطقه دلوار شناسایی کرده است که وضعیت انها در سامانه طوبی و دفتر ثبت مداحان ساماندهی می‌شود.

وی در ادامه با بیان این مطلب که ما کارگاه‌های آموزشی را برای مداحان در سطح منطقه دلوار راه‌اندازی نموده ایم، خاطر نشان کرد: ما در سطوح مختلف این کارگاه آموزشی را جهت اموزش مداحان با اصول و روش مداحی و همچنین از دیگر کارهای ما تشکیل شورای مشورتی شروع نموده ایم.

رئیس کانون بسیج مداحان دلواریادآور شد:‌ یکی از برنامه‌هایی که در کانون شدیداً پیگیر آن هستیم، تقویت بحث روضه‌های خانگی است و کسانی که در این عرصه فعال هستند و در منازل خود ندای اهلبیت را ترویج می دهند.

 احمدنیا تصریح کرد: ما باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که دشمن خانه‌های ما را هدف قرار داده و ما در بخش مداحی نباید از فعالیت هیأت‌هایی که در منازل فعال هستند غافل باشیم.

وی با بیان اینکه بحث تولید محتوایی را در این بخش به صورت جدی دنبال می‌کنیم، اظهار داشت: در آینده ای نزدیک نخبه‌های منطقه دلوار را با نشست صمیمی با حضور معتمدین محلات این را به صورت جدی راه اندازی می شود.

این مسئول عنوان کرد: با توجه به برخی مشکلات مالی و اداری همچنین در صدد راه‌اندازی کمیته خیرین بسیج مداحان هستیم که این کمیته می‌تواند فعالیت‌های بسیار خوب و ارزشمندی در عرصه فعالیت‌های مذهبی و به خصوص مداحی داشته باشد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در جلسات مختلف مطالب را به صورت صریح و روشن برای مداحان بیان کرده است، تصریح کرد: آن‌هایی که داعیه ولایت‌پذیری دارند درصدد باشند این منویات را اجرایی کنند وهمچنین می‌طلبد که در فعالیت‌های فرهنگی و سینه‌زنی برای قشر جوان فعالیت‌های ارزشمندی داشته باشیم. بر همین اساس در محافل خصوصی تذکراتی از طرف افراد تأثیرگذار به برخی از مداحان جوان داده شده است.

 

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !