چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

لزوم همگرایی گروه‌ها و ایجاد فضای همدلی در کشور

فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی گفت: از هر جناحی و هر گروهی که در کشور هستند باید فضای موجود را تشخیص دهند و با یک همگرایی یک فضای اتحاد و همدلی را در میان مردم ایجاد کنند.

آخرین اخبار
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس علی غضنفری فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی صبح امروز در جمع بسیجیان شهر کاکی طی سخنانی اظهار داشت: مردم امروز به‌خوبی می‌دانند که اقتدار نیروهای امنیتی در کشور ایران جلو آمریکا و استکبار و پدیده‌ای که در قرن حاضر به وحشی‌گری تابه‌حال کسی ندیده بود و از امکانات بروز استفاده می‌کردند در کیلومترها مرزها الآن هیچ پایگاهی ندارند، به‌خوبی ایستادگی کرده است.

وی افزود: مردم می‌دانند امروز تروریسمی نظیر عربستان وجود دارد که هزاران هزار کودک را با بمب‌های شیمیایی و انواع و اقسام تجهیزات نظامی خودش که بر سر مردم یمن می‌ریزد از بین می‌برد و بیمارستان‌ها و غیرنظامی‌های درون آن را در بدترین شرایط بر سر مردم خراب می‌کند.

غضنفری اضافه کرد: از هر جناحی و هر گروهی که در کشور هستند باید فضای موجود را تشخیص دهند و با یک همگرایی یک فضای اتحاد و همدلی را در میان مردم ایجاد کنند.

 

وی تأکید کرد: چند روزی است این مردم عرب در مورد ایران و آشوب گران صحبت می‌کند که ما در کنار شما هستیم و رهبران کشورهای انگلیس، آمریکا و سازمان‌های جاسوسی آن‌ها و منافقان همه در قضیه آشوب‌های اخیر پشت این آشوب‌ها سنگر گرفته‌اند، این در حالی است که تعدادی از مردم مطالبه قانونی دارند و در مورد مشکلاتشان حق رسیدگی دارند و این در قانون اساسی هم مشخص است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی تصریح کرد: امروز نیاز به وحدت و انسجام تمامی گروه‌ها وجود دارد و اگر بخواهیم یک جناح و یا یک گروه خاص را که در درون نظام هستند و شاکله و ساختار نظام را تشکیل می‌دهند، مورد هجمه قرار دهیم چیزی جز حمایت از آشوب گران نیست.

وی خاطرنشان ساخت: باید از اتفاقات که در سال ۸۸ افتاد درس گرفت و باید بدانیم که هر جا انتخاباتی رخ می‌دهد و پس‌ازآن آشوبی صورت می‌گیرد رد پای آمریکا در آن آشوب‌ها دیده می‌شود، چنانچه در سال ۸۸ مردم از رأی خود حمایت کردند و از شخص خاصی حمایت صورت نگرفت ولی آشوب گران به هر بهانه‌ای شهر را به آشوب کشاندند.

غضنفری بیان کرد: امروز اگر افرادی باشند که از قافله انقلاب و نظام و خونی که شهدا تقدیم این انقلاب کردند بخواهند عبور کنند از این خطوط قرمز رد شوند باکسانی که در اتاق فکر کشورهای غربی برای این انقلاب و نظام دسیسه و طراحی می‌کنند، هیچ فرقی ندارند.

وی یادآور شد: به برکت این روحیه انقلابی و به برکت خون شهدایی که تقدیم این انقلاب و نظام کردیم، این اقدامات که در جهت تضعیف این انقلاب و نظام صورت می‌گیرد، قطعاً خنثی خواهد شد.

غضنفری در پایان اضافه کرد: این انقلاب و نظام در میان آتشکده‌ای که در غرب آسیا است، تنها کشوری است که امنیت و آرامش در درون آن حاکم است و باید این هدیه الهی را باید قدر بدانیم و اگر قدر این امنیت راندانیم کار به‌جایی می‌رسد که نسبت به امنیت حاکم فعلی در کشور افسوس خورده شود.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !