پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دیدارمردم دلوار در ۱۳ دی ماه با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر

همزمان با 13دی ماه سالروز سفر رهبر انقلاب به بخش دلوار مانند ساله ها قبل، مردم قدرشناس و ولایت دوست این خطه با نماینده معزز رهبری در استان دیدار خواهند کرد.

آخرین اخبار
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس- دلوار:علی زاهددوست امام جمعه دلوار در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: همزمان با ١٣ دی‌ماه سالروز این سفر پر خیروبرکت مردم قدرشناس این منطقه با حضور در مصلای جمعه بوشهر با نماینده رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله صفایی بوشهری دیدار می کنند.

وی افزود: روز ۱۳ دی ماه برای بخش دلوار روز میثاق با ولایت است چون در ۱۹ سال پیش با حضور پر رنگ و استقبال بی‌نظیر خود از مقام معظم رهبری نشان داده‌اند که همیشه پیرو ولایت هستند.

امام جمعه دلوار خاطر نشان کرد: ۱۳ دی‌ماه سالروز سفر پر خیروبرکت رهبر معظم انقلاب اسلامی به دیار دلاور خیز دلوار است، این سفر را می توان  نقطه عطفی در تاریخ همیشه درخشان این دیار  دانست و برای مردم قدرشناس و وفادار این دیارهرگز فراموش‌ نمی شود.

حجت الاسلام زاهددوست اضافه کرد : رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی در جریان سفر چندروزه به استان بوشهر زادگاه شهید رئیس‌علی دلواری را مشمول الطاف و عنایات خود قرار دادند که همه ما قدردان الطاف ایشان هستیم.

وی افزود :کمتر شخصیت یا حتی مجاهدی است که رهبر انقلاب از مجاهدت‌های آن به کرار توصیف کرده باشند اما نام مجاهد سرافراز و سردار مخلص این دیار شهید رئیس‌علی دلواری بارها از لسان مبارک مقام معظم رهبری توصیف‌ شده است.

امام جمعه دلوار تصریح کرد : از ٩دی‌ ماه که روز بصیرت است تا ١٣دی‌ماه که سالروز سفر پر خیر و برکت حضرت امام خامنه‌ای به این دیار است را در منطقه دلوار به هفته بصیرت و برکت نام‌گذاری می‌کنیم ‌و برنامه‌های بزرگداشت سالروز سفر رهبری را همراه با جلسات بصیرت‌افزایی برای مردم و جوانان برگزار می شود.

وی ادامه داد : شب ١٣ دی‌ماه در مساجد منطقه مردم برای سلامتی رهبر عزیز انقلاب دعا و اقامه نماز می‌کنند واین روز را برای خود یک روز تاریخی و ماندگار می دانند.

زاهددوست یادآور شد : همزمان با ١٣ دی‌ماه سالروز این سفر پر خیروبرکت مردم قدرشناس این منطقه با حضور در مصلای جمعه بوشهر با نماینده رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله صفایی بوشهری دیدار می کنند.

وی افزود : این دیدار که برای ششمین سال متوالی برگزار می شود با هدف تجدید بیعت با ولایت و بمنزله عهد و میثاقی دوباره با ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی خواهد بود روز چهارشنبه ۱۳ دی ماه ساعت ۱۰ صبح در مصلی جمعه بوشهر برگزار می شود..

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !