۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 139641
  • ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۸:۵۸
دردسرهای اتوبان فضای مجازی برای دولت
دردسرهای اتوبان فضای مجازی برای دولت

دردسرهای اتوبان فضای مجازی برای دولت

رئیس جمهور با این اتوبان فضای مجازی که مدافع سینه چاک آن است چه میخواهد بکند.از آن طرف رئیس جمهور که در ایام انتخابات تمام قد در مقابل صدا و سیما ایستاد و از رادیو و تلویزیون اعتبار زدود و حامیانشان آدرس تلگرام می دادند.

به گزارش سپاس؛ عزیز غضنفری دکترای مسائل سیاسی در مطلب ارسالی به سپاس نوشت: بگذریم از اظهار نظر بی ربط معاون اول رئیس جمهور که رقبای سیاسی دولت را عامل و مسبب تجمعات روزهای گذشته می داند،اما واقعیت آن است که باید دولت را در حل مسائل کمک کرد.مقصود از کمک کردن نیز آنست که هر قوه و دستگاه اجرایی و رسانه ای به اعتبار وظیفه ذاتی اش قوه مجریه را یاری رساند.

اما واقعیت دیگر آنست که بخشی از اقدامات راهبردی اقتصادی که اجراء آنها از یک نگاه می تواند چالش زا باشد،کاملا منطبق با منافع ملی است.ماهاتیر محمد راز موفقیت دولتش را در ترجیح منافع مردم بر رضایت مردم اعلام کرد.

بطور طبیعی اجرای برخی برنامه های کلان اقتصادی پیوست های سیاسی،فرهنگی و امنیتی نیاز دارد.حال سخن آن است دولت که اصرار بر اجرای چنین تصمیمات کلانی دارد،ملاحظات فرهنگی و سیاسی اش چیست و آنها را بر کدام بستر رسانه ای میخواهد پی بگیرد؟

همین دو سه روز اخیر که گوشه و کنار تجمعاتی اعتراضی رخ داد،رسانه های معاند آتش بیار معرکه شده اند و فضای تخریبی علیه نظام و دولت اوج گرفته است.

حال رئیس جمهور با این اتوبان فضای مجازی که مدافع سینه چاک آن است چه میخواهد بکند.از آن طرف رئیس جمهور که در ایام انتخابات تمام قد در مقابل صدا و سیما ایستاد و از رادیو و تلویزیون اعتبار زدود و حامیانشان آدرس تلگرام می دادند،حال چگونه انتظار دارد در مواقع بحرانی که می گوید ملت اخبار را از طریق صداوسیما پی بگیرند.

مردم با رسانه ملی همراهی کنند.سخن بر سر این نیست که راه شنیدن صدای مردم را بست،حرف این است که با این هرج و مرج موجود در رسانه های نو نمی توان کار دولت و ملت را به پیش برد./انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*