سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

خود جامعه مفسدین را از صحنه حذف می کند/ اشرافی گری سیاسی در جامعه

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بین سبزپوشان موشکی در برازجان گفت: در آینده نزدیک خود جامعه مفسدی را از تاریخ و جامعه حذف می کند.

آخرین اخبار
۰۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در همایش بصیرتی نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دشتستان که صبح امروز در گروه موشکی 216 فاطر برگزار شد اظهار داشت: یک نکته بسیار ارزشمند در پیروزی بعد از انقلاب اسلامی این است که  قریب به چهل سال راه طی شده را مرور کنیم و نقاط مثبت را بشناسیم و نواقص و معایب را استخراج کنیم تا در آینده چراغ راهمان باشد.

علیرضا زاکانی به نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد و افزود: ترکیه خود را دایه عثمانی می خواند ولی با اقدامات نادرست خود در کشورهای سوریه و عراق صدمات بسیار سنگینی را به خود وارد کرد ولی نهایتا دست نیاز به کشور ایران دراز می کرد و بارزانی با این همه نمک نشانی ها از ایران کمک خواست و این برکت انقلاب و رهبری است.

وی یادآور شد: سران فتنه به دنبال قدرت طلبی و منفعت بودند و گول چند روزه دنیا را خوردند و در سال 88 مسئول ستاد یکی از سران فتنه به خود وی رای نداد و با حاضر شدن در دانشگاه امیر کبیر تهران رای خود را به یکی دیگر از نامزدها داد.

زاکانیبا توجه به اینکه مسئولین باید معنای بصیرت را در جامعه به نحو احسنت پیاده کنند خاطرنشان شد: وظیفه ما در زمان فتنه 88 این بود که مشخص کنیم رای مردم کجا است که در این بین 24 میلیون نفر راضی بودند و 16 میلیون نفر ناراضی بودند و هیچ گونه تقلبی نیسط در کار نبود.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی 9دی را روز اتمام کردن به فتنه 88 خواند و علت حصر سران فتنه را این چنین بیان کرد: 25بهمن 89 زمانی که در سوریه اقداماتی بر علیه این کشور توسط آمریکایی ها رقم خورد که یک برنامه با جنبه ضد امنیتی ریخته بودند و در کشور ایران نیز سران فتنه به دنبال کشاندن این آشوب به کشور بودند که کانون فتنه جدید در این تاریخ بود.

این مقام مسئول علت فشار بر مردم جامعه را بی تدبیر بعضی از مسئولبن دانست و تشریح کرد: بی تدبیری بعضی از مسئولین فشار را روی مردم چند برابر کرده است و کشور نیاز به آرامش دارد مردم نیار به آرامش دارند بایید این بار سنگین را بر روی دوش مردم برداشت.

زاکانی بیان کرد:امروز به واسطه بی عملی و بدعملی مسئولین ضربه بسیار شدیدی خورده ایم که آسیب آن گریبان گیر جامعه و خانواده ها شده است و در آینده نزدیک خود جامعه مفسدین را از صحنه حذف می کند زیرا جامعه الان در حالت اشرافی گری سیاسی است.

وی در آخر صحبت ها خود بیان داشت: در کشور می شود کار های زیادی را برای راحت شدن زندگی مردم انجام داد ولی باید در این بعضی ها دست از منفعت کاری خود بردارند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !