یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرودگاه‌های ایران دارای پروازهایی با امنیت پایدار هستند

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه همه فرودگاه‌های کشور دارای پروازهای با امنیت پایدار هستند، گفت: برد کار سپاه فرودگاه‌ها برد بین‌المللی دارد.

آخرین اخبار
۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سردار علی رزمجو در نشست با ستاد برگزاری هفته حفاظت فرودگاهی در سپاه بوشهر اظهار داشت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس سپاه تا به حال یکی از ماموریت‌های سخت بحث فرودگاه‌ها است.

رزمجو با تاکید بر اینکه حضرت امام با دوراندیشی که داشت سپاه را تاسیس کرد، ادامه داد: امام با دوراندیشی که نسبت به توطئه‌های معاندین نظام داشت بنابراین فرمان ماموریت حفاظت و امنیت هواپیمایی را به سپاه داد.

وی گفت: اگر امروز تمام فرودگاه‌های کشور پروازهایی با امنیت پایدار هستند نشات گرفته از حماسه‌های پاسداران در فرودگاه‌های کشور است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان کار سپاه فرودگاه‌ها برد بین‌المللی دارد، افزود: دشمنان به شدت به دنبال این هستند که کوچک‌ترین خللی در امنیت ما بوجود آورند اما نمی‌توانند.

رزمجو با اشاره به اینکه امنیت بوجود دشمنان اگر مطمئن شوند که پاسداری در پروازهای ما نیست حتما اخلالی در امنیت آن بوجود می‌آورند، بیان داشت: دشمن از ما سیلی‌های محکم خورده به همین دلیل بر علیه ما توطئه و ابزار توطئه را بیشتر کرده است.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !