چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تردد روان و پرحجم در محورهای هراز و سوادکوه/ خودروها به تجهیزات زمستانی مجهز باشند

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در محورهای هراز و سوادکوه از جنوب به سمت شمال به‌صورت پرحجم و روان است.

آخرین اخبار
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛

علی‌رضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای هراز و سوادکوه از جنوب به سمت شمال به‌صورت پرحجم و روان است.

وی افزود: آمد و شد خودروها در محورهای سمنان مازندران و کندوان به‌صورت عادی و روان است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه در محورهای کناره مشکلی از لحاظ ترافیک نداریم، افزود: از لحاظ جوی نیز مشکلی در جاده‌های مازندران نداریم.

این مسؤول بیان کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر تغییرات جوی که بار بازگشت مسافران است همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است.

قدمی با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با پلیس راه برای رانندگان، خاطرنشان کرد: دلیل تصادف عدم رعایت قوانین، سرعت غیرمجاز و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز بوده که لازم است رانندگان به این موارد توجه کنند.

وی با اشاره به محدودیت تردد کامیون و کامیونت از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه در محور هراز، اضافه کرد: تردد تریلرها به جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روز جمعه در محور سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه هراز و کندوان روز جمعه یک‌طرفه می‌شود، تصریح کرد: محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد.

این مسؤول یادآور شد: همچنین در صورت بروز ترافیک اطلاع‌رسانی لازم در مورد تغییر ساعت اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان صورت می‌گیرد.

قدمی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیام/چ

 

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !