یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دانشجویان در جهت آگاهی بخشی به جامعه تلاش کنند.

عبدالله نادری در مراسم بزرگداشت روز دانشجو گفت :جنبش دانشجویی پیشگام نهضت های اجتماعی و سیاسی تاریخ معاصر بوده است ودانشگاه به عنوان اصلی ترین عنصر آگاهی بخش جامعه ،مسئولیتی حیاتی برای ایجاد فضایی پرنشاط و اعتلای فرهنگ سیاسی و اجتماعی هر جامعه دارد.

آخرین اخبار
۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ فرماندار عسلویه میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) و ولادت امام جعفر صادق و فرارسیدن هفته وحدت را به عموم مسلمین جهان تبریک گفت و وحدت را عامل پیروزی امت اسلام درعبور از تنگناها و فتنه های آسیب رسان به چهره اسلام رحمانی  پیامبر مهربانی دانست .  
عبدالله نادری 16 آذر را که به پاس بزرگداشت شهادت شهیدان شریعت رضوی ، قندچی و بزرگنیا  در سال 1330به عنوان روز دانشجو نام گذاری شده است  .نقطه عطف جنبش دانشجویی و نماد اسلام خواهی و استکبار ستیزی  قشر جوان و  دانش پژوه ایران دانست.
فرماندار عسلویه دانشجویان را به تقویت روحیه پرسشگری و نقد منصفانه و سازنده رهنمون ساخت وافزود :سیاست دولت بر ایجاد دانشگاهی پرنشاط و مطالبه گر است و هیچ تشکل دانشجویی را مخالف خود نمی بیند. اگر بتوان روحیه پرسشگری را در دانشگاه نهادینه کردبه سوی ابداع و تحول عظیم در روح جامعه حرکت خواهیم کرد.
نادری  ظرفیت دانشگاه های شهرستان را که بیش از 7000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند را فرصتی مناسب برای مقابله با آسیب های اجتماعی و ایجاد نشاط دانست و از آنها خواست :با ایجاد تشکل و سازمان های مستقل و منسجم درجهت آگاهی بخشی به جامعه حرکت کنند. و دانشگاه  سرزنده جامعه را از جبن و خمودگی خارج خواهد کرد.

انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !