سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سالن های ورزشی روستای محمدعامری و جایئنک در دهه فجر افتتاح می شود

مسئولین شهرستان تنگستان به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از سالن های ورزشی نیمه تمام بخش دلوار بازدید کردند.

آخرین اخبار
۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛عادل دهدشتی فرماندار تنگستان در بازدید از سالن های نیمه تمام ورزشی بخش دلوار در گفت‌وگو با خبرنگار سپاس،گسترش فضاهای ورزشی و ترویج فرهنگ ورزش و تفریحات سالم را از مهم‌ترین برنامه‌های زیربنایی در امور اجتماعی و ورزشی دانست و اظهار کرد: توسعه اماکن ورزشی و تجهیز سالن‌های ورزشی از اولویت‌های این شهرستان در نیمه دوم امسال  تسریع یافته است که بزودی اهالی شهرها و روستاهای شهرستان تنگستان از این امکانات بهره‌مند می‌شوند.

وی با بیان اینکه دو طرح ورزشی در بخش دلواردر آستانه راه‌اندازی است از افتتاح سالن چندمنظوره ورزشی  روستاهای محمد عامری و جایئنک در دهه فجر خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی های انجام شده و اعتبارات مشخص شده توسط کارشناسان در دهه فجر امسال این پروژه ورزشی افتتاح خواهیم کرد.

دهدشتی تصریح کرد: سالن ورزشی چندمنظوره روستاهای محمد عامری و جایئنک از پروژه‌های دردستور کار است که بیش از 800 میلیون تومان اعتبار برای آن هزینه شده است.

فرماندار تنگستان افزود: این سالن ها دارای امکانات کامل هستند و برای ورزش های توپی، رزمی و … کاربرد دارند.

وی تصریح کرد: تربیت و پرورش، لازمه زندگی هستند و تربیت بدنی فقط یکی از ابعاد این پرورش است، که همگان به ویژه جوانان، مکلف به پرورش ابعاد روحی و معنوی خود هستند.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !