پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پاتک ضد فرهنگی کانال آمد نیوز به زائران اربعین

بی دقتی اداره تبلیغات شهرستان دشتی در ارسال نامه ای به همه ی هیئت های مذهبی و الزام آنها برای حضور در یک مراسم باعث پاتک ضد فرهنگی کانال آمد نیوز و توهین به عزاداران حسینی در سراسر کشور شده است و این بی دقتی تا کنون از سوی مراجع زیربط با پاسخ مناسبی همراه نشده است.

آخرین اخبار
۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ دقت در احکام اسلام آن قدر زیاد است که انسان در هر زمینه ای وارد می شود، این مهم به دست می آید که اسلام برای زندگی بشر برنامه دقیقی را طراحی کرده است؛ و هر مسلمانی باید با باور به آنها، در آن مسیر گام بردارد.

ارائه قوانین اسلام بر پایه جبر می تواند صدمات جبران ناپذیری در مسیر تبلیغ دین مبین بر جای بگذارد و حرکت های بزرگ تر تبلیغی را مانند راهپیمایی بزرگ اربعین تحت الشعاع خود قرار دهد.

متاسفانه در جریان بی دقتی یکی از مدیران شهرستان دشتی در ارسال یک نامه برای تجمعات ۲۸ صفر، کانال معاند آمد نیوز _که پلیدی و دشمنی آن بر علیه جمهوری اسلامی و شیعیان بر کسی پوشیده نیست _ شروع به مانور علیه راهپیمایی بزرگ اربعین و توهین به عزاداران حسینی کرده است.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دشتی طی نامه ای همه ی هیئت های مذهبی را موظف و مکلف کرده است که برای حضور الزامی در مراسم ۲۸ صفر شهر خورموج و شرکت در نماز جمعه حضور داشته باشند و این الزام از سوی اداره ی تبلیغات دشتی با واکنش منفی کانال آمد نیوز مواجه شده است.

کانال آمد نیوز هم اکنون نیز این نامه را حمل بر الزام و اجبار گروه های مذهبی شهرستان دشتی دانسته است و این الزام را با ارتباطی معکوس به راهپیمایان اربعین حسینی نسبت داده است و آنها را نیز مجبور شدگان این راه خوانده است که از سوی دولت و حکومت جهوری اسلامی مجبور به چنین کاری شده اند.

بد ذاتی و شیطنت کانال آمد نیوز بر کسی پوشیده است اما اینکه با ارسال چنین نامه ای از سوی مدیری که شش سال سابقه کار در راس مهمترین اداره شهرستان در راستای تبلیغات دینی را بر عهده دارد تبعات بی دقتی یک مدیر و عدم دقت در نگارش نامه ی ساده ی اداری را نشان می دهد که  به دنبال آن با یک پاتک ضد فرهنگی از سوی دشمن مواجه می شود.

 

متاسفانه در پی پیگیری این پایگاه خبری از سوی حاج آقا سروستانی مدیر کل سازمان تبلیغات استان بوشهر جواب مناسبی از سوی ایشان درباره ی این پرونده دریافت نشد  و حتی در بحث برخورد با این مدیر هم از جواب دادن طفره رفتند.

خاطر نشان می شود در پی گفتگو تلفنی با نوشادی و ملاح روسای هیئت های مذهبی استان بوشهر و شهرستان دشتی ، راتب اعتراض خود را مبنی بر بیکفایتی و عدم همکاری مدیر فوق الذکر در برنامه های فرهنگی شهرستان دشتی ابراز داشتند.

حال هیچگونه واکنشی در مورد چنین واقعه ای در شهرستان صورت نپذیرفته است و کانال معاند آمد نیوز همچنان به خبرپراکنی خود ادامه می دهد

انتهای پیام/ 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !