یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تخریب اموال شهروند دلواری با چاشنی توهین/شهردار دلوار: بعد جوابیه می دهم

اقدام تعجب برانگیز روز گذشته شهرداری دلوار در پاشیدن مصالح ساختمانی به سمت مغازه یکی از شهروندان موجب خسارت به این شهروند شد.

آخرین اخبار
۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ حسین محمدی صاحب ملک خسارت دیده توسط شهرداری در گفت و گو با سپاس در شرح این ماجرا گفت: در حال ساخت قسمتی از مغازه بوده ام، مصالح ساختمانی مورد نیاز جهت روند کار در خیابان ریخته شده بود که یکی از کارمندان شهرداری نسبت به آن اقدام غیر منصفانه ای انجام داد.

این شهروند دلواری با اشاره به اینکه این اقدام بدون اطلاع قبلی بوده است، گفت: براساس قانون اگر فردی سد معبر می کند شهرداری باید به صورت کتبی به وی اعلام کند.

وی اظهار کرد: به دلیل اینکه محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار سپاس در خصوص اینکه چه اقدامی شده است، افزود: مقداری ماسه در محدوده جویبار بوده است که بدون اطلاع قبلی و به دستور یکی از معاونین شهرداری جمع آوری و به سمت شیشه های مغازه پرتاب می شود.

Thumbnail

محمدی با بیان اینکه در خصوص این موضوع به شهرداری مراجعه کرده و علت را جویا شدم، بیان کرد: یکی از کارگرانی که این اقدام را انجام داده بود گفت من به دستور رئیس این کار را کرده ام و اگر دستور دهد سنگ هم به شیشه ها پرتاب کنم، قطعا این کار را خواهم کرد.

این شهروند دلواری تصریح کرد: فرد دستور دهنده این اقدام غیر قانونی در پاسخ به این حرکت گفته است بالاتر از این اقدام نیز انجام می دهم.

پایگاه خبری تحلیلی سپاس در تماس تلفنی که با شهردار دلوار داشته است جویای این موضوع شد که شهردار اعلام کرد خبر را در رسانه خود منتشر کنید و بعد شهرداری جوابیه صادر منتشر می شود.

/انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !