پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کمک‌رسانی به هشت روستای زلزله‌زده کرمانشاه به سپاه بوشهر واگذارشد/بسیج یک نیروی مکتبی و مردمی است

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به مشارکت سپاه استان بوشهر در رسیدگی به آسیب‌دیدگان زلزله در استان کرمانشاه، اضافه کرد: سپاه بوشهر عملیات اسکان اضطراری زلزله‌زدگان هشت روستا در منطقه بازی‌دراز استان کرمانشاه را انجام داد.

آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سردار علی رزمجو در همایش طلایه‌داران سازندگی، اقتصاد مقاومتی و خدمات رسانی استان بوشهر ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج در عرصه‌های مختلف فعالیت دارد و این تلاش‌ها دستاوردهای خوبی برای نظام و انقلاب داشته است.

وی با اشاره به فعالیت بسیج در زمینه‌های فرهنگی، سازندگی، اجتماعی، پزشکی، محرومیت‌زدایی و . . . بیان کرد: در هفته بسجی امسال برنامه‌های مختلفی اجرا می‌شود و طرح‌های مختلف افتتاح و یا کانگ‌زنی خواهد شد.

Thumbnail

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به مشارکت سپاه استان بوشهر در رسیدگی به آسیب‌دیدگان زلزله در استان کرمانشاه، اضافه کرد: سپاه بوشهر عملیات اسکان اضطراری زلزله‌زدگان هشت روستا در منطقه بازی‌دراز استان کرمانشاه را انجام داد.

وی با اشاره به اینکه هزار نفر در این هشت روستا اسکان موقت شده‌اند، ادامه داد: سپاه استان بوشهر ۳۰۰ اسکان موقت و اضطراری در روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه اجرا کرده است.

بسیج یک نیروی مکتبی و مردمی است

استاندار بوشهر نیز در این آئین با اشاره به ظرفیت بالای بسیج در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: بسیج نیرویی عظیم است که همواره پشتیبان نیروهای مسلح کشور بوده است.

Thumbnail

عبدالکریم گراوند با اشاره به اینکه ظرفیت و اقتدار و توانمندی بسیج باعث شده تا دشمن برای مقابله با این نظام و انقلاب با مشکل روبرو شود، تصریح کرد: بسیج یک نیروی مکتبی و مردمی است که در دنیا بی‌نظیر است.

وی با بیان اینکه بسیج متعلق به همه اقشار و گروه‌هالی مختلف مردمی در سراسر کشور است، ادامه داد: دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن از اقدامات مهم بسیج است و در زمینه محرومیت زدایی، سازندگی و کمک به محرومان نیز پیشتاز است.

اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال به طرح‌های محرومیت‌زدایی

جانشین بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای کمک به محرومان، اظهار داشت: بسیج سازندگی در زمینه محرومیت‌زدایی، اردوهای جهادی، سازندگی و اقتصاد مقاومتی طرح‌ها و برنامه‌های متنوعی دارد.

Thumbnail

مجتبی محمودی با اشاره به اجرای طرح‌ها و برنامه‌های متنوع در مناطق محروم و کم‌برخوردار استان خاطرنشان کرد: امسال ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی تخصیص یافته است.

وی بیان کرد: با هدف اشتغال‌زایی، بهبود معیشت، تولید با کیفیت و رونق اقتصادی طرح‌های اقتصاد مقاومتی اجرا می‌شود که سالانه ۱۳ میلیارد تومان وام کم بهره در اختیار مجریان این طرح در مناطق مختلف شهری و روستایی استان بوشهر قرار می‌گیرد.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !