شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پیام اخیر سردارسلیمانی حامل پیروزی بزرگ تفکر بسیجی بر تفکرخبیث داعشی است.

امام جمعه گناوه گفت: باصدور پیام سردارسلیمانی به رهبرمعظم انقلاب که حامل پیروزی تفکربسیجی برتفکر خبیث داعشی بود امروز هرکس باهر تفکر وگرایشی که دل درگرو نظام دارد خوشحال است.

آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ گناوه حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی در دیدار با پاسداران و بسیجیان و پیشکسوتان جهاد وشهادت اظهار داشت: نقش شجره طیبه بسیج در حفاظت از انقلاب و شعارها وارزش های آن یک نقش بی بدیل است و قطعا یکی از وظایف و مسئولیت های سنگین بسیج حمایت از شعارهای جهانی انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف می باشد.

امام جمعه گناوه افزود: بسیج خلاصه در یک جغرافیای خاص نبوده و نیست. امروز جغرافیای بسیج تمام مرزها را درنوردیده و نابودی شجره خبیثه داعش که به دست آمریکا واستکبارجهانی برای تفرقه وتشدد در میان مسلمانان بوجود آمده بود نشان از این مدعا است.

رکنی حسینی با اشاره به صدور پیام سردار سلیمانی به رهبر معظم انقلاب مبنی بر پیروزی جبهه مقاومت و نابودی داعش بیان کرد: این پیام حامل پیروزی بزرگ تفکر بسیجی برتفکرخبیث داعشی بود تفکری که ریختن خون انسان مسلمان شیعی و غیرشیعی برایش تفاوتی نداشت. به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم امروز هرکس باهرتفکر و گرایشی که دل در گروه نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد بعد از صدور این پیام خوشحال است.قطعا اگر حمایت از شعارهای جهانی انقلاب اسلامی نبود این پیروزی حاصل نمی شد.

حجت الاسلام والمسلمین رکنی حسینی با تقدیر و تشکر از استقرار تیم جهادسازندگی سپاه انصارالحسین(ع)شهرستان گناوه در مناطق زلزله زده و کمک رسانی به مردم غرب کشور گفت: از دیگر وظایف مهم بسیج حضور درعرصه سازندگی کشور است. که هرکجا که نظام وکشور احساس خطر کند بسیج و بسیجیان در میدان حاضر بوده اند.

/انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !