چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تمام جبهه کفر در مقابل اسلام ایستاده است

امام جمعه بوشهر گفت: استکبار سعی دارد که رد پای شخصیت های اسلام را از بین ببرد.

آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در جمع طلاب بسیجی با تبریک به مناسبت هفته بسیج، گفت: جهان اسلام در شرایط کنونی در یک معادله بسیار حساس است که تمام جبهه کفر با استفاده از ابزارهای نرم، سخت و نیمه سخت در برابر اسلام ایستاده است.

امام جمعه شهر بوشهر اظهار کرد: اگر اسلام و انقلاب دچار شکست و استکبار به حاکمیت برسد، قطعا اسلام ضربه ای خواهد خورد که تاثیر سختی آن قرن ها خواهد بود و استکبار سعی دارد که رد پای شخصیت های اسلام را از بین ببرد.

نماینده مقام معظم رهبری در استان افزود: امروز مرز کفر به سرزمین های اسلامی گسترش داده شده است و با تولید اسلام های متفاوت سعی دارند اسلام راستین را دور کنند و با تهاجمات فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، تحریم ها، تهدیدها، و اعتبارات بسیار بالا و تکنولوژی های جدید در حال اجرا هستند.

مسئول شورای فرهنگی استان بیان کرد: نقش حوزه علمیه در ارتقاع نظام و مقابله با تهاجمات فوق العاده بالا است، شاید اولین دستگاهی که مسئولیت در قبال اسلام ناب محمدی دارد حوزه علمیه باشد و اسلام از حوزه علمیه به مردم معرفی می شود.

وی با اشاره به شاخصه های حوزه طراز انقلاب اسلامی، عنوان کرد: داشتن علم و دانش بروز و فوق بروز، تربیت عالمان طراز انقلاب، بصیرت است.
امام جمعه بوشهر ابراز کرد: حوزه بسیجی و بسیجی حوزه که اندیشه آن طراز انقلاب اسلامی و در راستای تحقق اندیشه های مقام معظم رهبری در تمام امور حوزوی است باید اجرا می شود. /انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !