یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اولین محموله کمک های مردمی دلوار روانه کرمانشاه شد

فرمانده سپاه امام حسین(ع) دلوارگفت:با توجه به اعلام کمک های مردمی در روزهای اخیر تاکنون بیش از 30 پایگاه مقاومت در روستاها و 2 پایگاه ثابت و 1پایگاه سیار در شهر دلوار فعال است.

آخرین اخبار
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ سرهنگ ایرج سلیمانی فرمانده سپاه امام حسین(ع) دلوار در گفتگو با خبرنگار سپاس با بیان اینکه اولین محموله کمک های مردمی دلوار روانه کرمانشاه شد،اظهار داشت: با توجه به بروز زمین لرزه در مناطق غربی کشور به ویژه در استان کرمانشاه که منجر به جان باختن ، مصدوم و بی سرپناه شدن تعدادی زیادی ار هموطنان شده و پیرو منویات رهبری انقلاب بر حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان،پایگاه های مقاومت بسیج در روستاها اقدام به جمع آوری وسایلات لازم جهت ارسال به این بخش می باشد.

وی افزود:با توجه به بررسی های انجام شده توسط کارشناسان در آن منطقه بیشترین نیاز وتاکید بر کمک های نقدی و وسایل گرمایشی به زلزله زدگان غرب کشور است.

سلیمانی تصریح کرد: بر این اساس سپاه امام حسین (ع) مثل همیشه در راستای اهدف بشر دوستانه خود وظیفه دارد، با بهره گیری از همت و توان بالقوه خیرین ، داوطلبان و مردم و برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمک های مردمی به صورت نقدی و غیر نقدی اقدام کند.

وی ادامه داد:با توجه به اعلام کمک های مردمی در روز های اخیر تا کنون بیش از 30 پایگاه مقاومت درروستاها و 2 پایگاه ثابت و 1پایگاه سیار در شهر دلوار جهت ارسال کمک های خود به این مناطق آمادگی دریافت کمک های مردمی هستند.

فرمانده سپاه امام حسین(ع) دلواربا بیان اینکه تا کنون بیش از 10هزار قرص نان از کمک های مردمی  توسط سپاه امام حسین (ع) دلوار به این مناطق ارسال شده اظهار داشت:پایگاه های مقاومت در روستهای بخش دلوار به مدت 3 روز می باشد که به روش های مختلف جهت دریافت کمک های مردمی در حال فعالیت می باشد.

وی عنوان داشت:رویکرد این فراخوان بر جمع آوری کمک های مردمی نقدی و غیر نقدی بوده و تاکید می شود برای حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستعمل اجتناب شود.

این مسئول همچنین لیست اقلام مورد نیاز برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه را شامل ،پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشی ، چادر ، کنسرو و خشکبار و آب معدنی ، لوازم بهداشتی ، داروهای ضروری ، شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد اعلام کرد که شهروندان می توانند کمک ها را به مراکز مستقر در شهر و بخش دلوارتحویل دهند.

وی بیان داشت:کمک های مردمی می تواند نقش پررنگی در کاهش درد و رنج هموطنان آسیب دیده داشته باشد.

انتهای پیام/

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !