پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

خطر بزرگی که اسلام را تهدید میکند پیوندعلنی و نامبارک ال سعود ورژیم اشغالگر قدس است.

امام جمعه موقت گناوه گفت: خطر بزرگی که جهان اسلام را تهدید می کند که کمتر از غده ی سرطانی داعش نیست پیوند نامبارک بین رژیم اشغالگر قدس و عربستان سعودی است. اگرچه در گذشته هم این دو رژیم منحوس با همدیگر همکاریی هایی داشته اند ولی در حال حاضر این همکاری ها علنی شده است.

آخرین اخبار
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ گناوه حجت الاسلام مصطفی اشناگر در خطبه های این هفته نمازجمعه گناوه اظهارداشت: عربستانی که می بایست بال اسلام وحامی اسلام ومسلمین جهان باشدبا قرار گرفتن در کنار رژیم غاصب صهیونیستی دوبال شده اند برای سیطره و نابودی جهان اسلام

اشناگر تصریح کرد: بعد از هزینه های هنگفت سران این دو رژیم منحوس در کشورهای اسلامی یمن،سوریه،عراق و حمایت های فراوان از داعش که به لطف الهی و رشادت های شیران بیشه علوی به نتیجه نرسید در حال حاضر عربستان و رژیم صهیونیستی وارد تئوری دیگری شده اند .ارتباط تنگاتنگ عربستان سعودی با رژیم اشغالگر قدس و استکبارجهانی امریکا عملا عربستان را به عنوان یک آلت دست و پادو برای اجرای سیاست های اسلام ستیزانه استکبار در منطقه تبدیل کرده است .

وی افزود: عربستان سعودی با مداخله در همه ی کشورها در صدد ضدیت با نظام مقدس جمهوری اسلامی است از یکسو مسلمانان یمن را در محاصره قرارمی دهد و ازیکسو شیعیان بحرین را سرکوب می کند و در سوی دیگر نیز در عراق و سوریه مرتکب جنایت می شود که باید جوامع اسلامی با عکس العمل و اقدام جدی به فکراین حرکات فتنه انگیزانه سران بی فکر و بی سیاست عربستان باشند که در غیر این صورت در آینده ای نه چندان دور شاهد غده ای بدتر از داعش در جوامع اسلامی خواهیم بود.

آشناگردر ادامه یادآورشد: موکب های سطح شهر برای اقامه عزا وماتم اهل بیت است که باید مراقبت کنیم مبادا این موکب ها به محلی به عنوان تجمع در بین این هدف مهم تبدیل شوند و عده ای نیز از مجالس و منابرفاصله گرفته و در این موکب ها سخنان و گفتگوهایی بر زبان جاری کنند که مناسبتی با این ایام نداشته باشد.

  امام جمعه موقت گناوه با تشکر از مبلغین و روحانیون اعزامی حاضر در شهرستان گفت: با اینکه رسانه ها در عصر حاضرپیشرفت های خوبی داشته اند ولی منبر یک رسانه بی بدیل و بی نظیر است و هیچ رسانه ای نمی تواند در احیای نام ویاد اهل بیت عصمت وطهارت جایگزین منابر شود.

/انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !