شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کاهش 42 درصدی وقوع قتل در دشتستان

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: در طی هفت ماه امسال شاهد کاهش 42 درصدی وقوع قتل نسبت به مدت مشابه در سطح شهرستان دشتستان هستیم.

آخرین اخبار
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛

سید جواد رضوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتستان اظهار داشت : یکی از مهمترین برنامه‌های پلیس در سطح شهرستان کاهش جرائم خشن در سطح شهرستان است.

وی افزود: یکی از مهمترین و در عین حال بارزترین جرائم خشن، موضوع قتل و تیراندازی است که به سبب این که می‌تواند امنیت روانی جامعه را دچار خدشه کند، کنترل و کاهشآان برای پلیس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان تصریح کرد: در این راستا و برای افزایش میزان امنیت در سطح جامعه، با استفاده از توان مشاوران و مددکاران، ریش‌سفیدان و بزرگان طوایف در کنار معتمدین، ائمه جمعه و جماعات و شوراهای اسلامی شهر و روستا و با انجام فعالیت‌های فرهنگی به دنبال کاهش جرایم خشن در سطح شهسرتان دشتستان گام برداشته‌ایم.

 وی ادامه داد: حاصل این تلاش‌ها سبب شده که طی هفت ماه امسال شاهد کاهش 42 درصدی وقوع قتل در سطح شهرستان دشتستان نسبت به مدت مشابه در سال قبل باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان یادآور شد: طی مدت هفت ماه امسال،  541 نفر اتباع خارجی غیرمجاز که بدون داشتن مدارک هویتی در سطح شهرستان دشتستان به سر می‌بردند، دستگیر و به اردوگاه مراقبتی استان تحویل داده شدند.

انتهای پیام/30/3347

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !