چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مسیرهای راهپیمایی روز ۱۳ آبان در شهردلوارمشخص شد

مسیرها و زمان راهپیمایی روز 13 آبان ماه روز دانش آموز و سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکادر بخش دلوارمشخص شد.

آخرین اخبار
۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ بنیامین نعمتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دلوارگفت: مسیرهای راهپیمایی روز ۱۳ آبان مشخص شد و حسین زارعی  ریاست آموزش و پرورش دلوار نیز به عنوان سخنران در این مراسم حضور خواهند داشت.

وی افزود: مردم دیار سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری در پاسخ به یاوه گویی هایی آمریکا در روز دانش آموز و سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نفرت خود را نسبت به این سخنان اعلام خواهند کرد.

نعمتی تصریح کرد: محل تجمع راهپیمایی به صورت متمرکز از دبیرستان شهید بهشتی دلوار تا مصلی جمعه دلوار راس 8 با حضور دانش اموزان و عموم مردم برگزار می شود.

وی گفت:این تجمع با برنامه ریزی ستاد برگزاری مراسم 13 آبان با حضور 25 روستا با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی در بخش دلوار به صورت تجمیعی به مرکزیت دلوار برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دلوار با یادآوری این مطلب که با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در راهپیمایی حضور فعال خواهیم داشت، ادامه داد: استکبار ستیزی و فریاد آزادی خواهی در روز دانش آموز را فریاد خواهیم زد تا دشمنان انقلاب بدانند که نمی توانند هیچ آسیبی به این انقلاب برسانند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !