چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

13 آبان یک مراسم مردمی است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مراسم 13 آبان یک مراسم مردمی است و تنها برای دانش آموزان نیست.

خبر وسط
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ نصرالله شفیعی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در نشست مطبوعاتی مراسم 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: 13 آبان یکی از روزهای مهم در انقلاب اسلامی ایران است که چندین حادثه را در خود جایی داده است و روز استکبار جهانی نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: یکی از رویداد های 13 آبان تبعید امام راحل(ره) به ترکیه بود که به دلیل اینکه حضرت امام (ره)  یک روحانی مبارز آگاه بود و نمی توانست به چنین قانونی که نشان از بردگی مردم ایران بو دساکت نشست و دولت شاهنشاهی امام را تبعید کرد.

وی خاطر نشان کرد:  این روز، روز دانش آموز و روز شهادت شهید سیزده ساله حسین فهمیده و روز تسخیر لانه جاسوسی است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: مواضع اخیر ترامپ ریس جمهو آمریکاه را همه شاهد بودند و نشان داد که این کشور هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و به عهد و پیمان خود که آن را امضاء کرده اند پایبند نیستند.

شفیعی گفت: این صحبت های رییس جمهور آمریکا خیلی از مسائل را برای ما روشن کرد و تجربه برجام بعد از 30 سال موجب شد که روشن شود به آمریکا نمی شود اعتماد کرد.

وی ادامه افزود: مردم در روز سیزدهم آبانماه باحضور پرشور خود مشت محکمی را در دهان آمریکای زورگو خواهند زد.

وی افزود: مراسم 13 آبان یک مراسم مردمی است و تنها برای دانش آموزان نیست و از همه مردم دعوت می کنیم در این مراسم باشکوه حضور داشته باشند.

ریس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: این تجمع از ساعت 9 صبح شنبه 13 آبانماه در میدان ریس علی دلواری با سخنرانی سردار فدوی فرمانده نیرو دریایی سپاه پاسداران برگزار خواهد شد.

 معاون آموزش پرورش استان بوشهر نیز در جمع خبرنگاران گفت: روز سیزدهم آبان روز مهمی در انقلاب اسلامی ایران است و سالروز تبعید امام راحل(ره) و روز استکبار ستیزی، روز دانش آموز و روز تسخیر لانه جاسوسی را گرامی می داریم.

سیروس فتحی بیان کرد: در راستای این روز بزرگ آموزش و پرورش برنامه های متنوعی را دارد و با حضور معلمان و دانش آموزان راهپیمایی 13 آبان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در تمامی مدارس استان بوشهر در روز 13 آبان زنگ استکبار ستیزی به صدا در می آید و همه دانش آموزان در مراسم یوم الله سیزده آبان شرکت خواهند کرد.

وی بیان داشت: دانش آموزان با همکاری بسیج دانش آموزی و سازمان دانش آموزی و هلال احمر برای مراسم آماده می شوند.

وی خاطر نشان کرد: در مسیر راهپیمایی چادر های حلال احمر و موکب های عزاداری توسط دانش آموزان برپا خواهد شد.

معاون آموزش پرورش استان بوشهر افزود: کار ویژه ای که امسال انجام شده برگزاری مسابقه کتابخوانی و با موضوع شهید فهمیده ا همکاری اداره کل کتابخوانه های استان بوشهر بوده است.

وی در پایان گفت: دانش آموزان با سرویس های که مدارس تعیین می کنند به مراسم اعزام می شوند و با همراهی و همدلی همه بخش ها و مردم شاهد انجام باشکوه این مراسم خواهیم بود./ انتهای پیام

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !