یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

یادواره سرداران و ۱۱۷ شهید شهرستان دیر برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه شهرستان سیدالشهداء(ع) دیر گفت: یادواره سرداران و 117 شهید شهرستان دیر و 14 شهید گمنام این شهرستان در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

آخرین اخبار
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛

سیدعلی حسینی‌نیا در نشست شورای اداری شهرستان دیّر اظهار داشت: هفته بسیج دانش‌آموزی با شعار محوری بسیج مظهر مردم سالاری دینی با برنامه های متنوع در شهرستان دیر برگزار می‌شود.

وی از برگزاری همایش روز شهرستان دیر در آذرماه خبر داد و افزود: روز شهرستان دیر در بخش‌های مختلف تجلیل از شهدا و خانواده آنان، ورزشی، آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی، درمان با استفاده از ظرفیت هنرمندان، نخبگان، بسیجیان ، دانشجویان و همه بزرگان و صاحب‌نظران شهرستان برگزار می‌شود که در این راستا آماده استفاده از نظرات کارشناسان هستیم.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان سیدالشهداء(ع) دیر تصریح کرد: یادواره سرداران و ۱۱۷ شهید شهرستان دیر و ۱۴ شهید گمنام این شهرستان در بهمن ماه سال جاری با سخنرانی حجت‌الاسلام ماندگاری خطیب توانمند کشوری، سید جواد هاشمی بازیگر و مجری توانای کشور ، یوسف بختیاری بازیگر تئاتر و سید رضا نریمانی مداح اهل‌بیت(ع) برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه‌هایی که از هم اکنون تا برگزاری یادواره شهدا در حال انجام است دیدار با تمامی خانواده‌های شهدای شهرستان دیر توسط سپاه سیدالشهداء(ع) شهرستان دیر است.

حسینی‌نیا با بیان این که شهدا متعلق به همگان هستند، یادآور شد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر این که هر کجا بحث شهید است بهترین کارها را انجام دهید از مسوولین و اقشار مختلف می‌خواهیم که ما را در برگزاری این برنامه‌ها یاری دهند.

انتهای پیام/۴۰/۳۳۴۷ فارس

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !