شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اعزام ۱۰هزار دانش آموز بوشهری به مناطق عملیاتی/ اجرای ۲هزار برنامه در هفته بسیج دانش آموزی

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان بوشهر گفت: اردوهای جهادی دانش‌آموزی تابستان با سه نوع آشنایی دانش‌آموزان با محرومیت‌زدایی، طرح یاوران مدارس و حضور در مناطق محروم با حضور بیش از 10هزار دانش‌آموز در سراسر استان بوشهر برگزار شد.

آخرین اخبار
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ مهراب کیانی مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان بوشهر با تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید سالار شهیدان و یادآور شهدای دانش‌آموز، گفت: بسیج دانش‌آموزی در طول سال با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی و تربیتی تلاش دارد با همکاری آموزش‌وپرورش دانش‌آموز تراز انقلاب را به جامعه انتقال دهد.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان بوشهر اظهار کرد: تنوع برنامه‌های بسیج دانش‌آموزی به‌گونه‌ای است که همه سلیقه‌های دانش‌آموزان در آن به‌خوبی مشاهده می‌شود و با روش پیوند دانش‌آموز با فضای مجازی برنامه‌ها طراحی می‌شود.

کیانی یا اشاره به اینکه هدف بسیج، دانش‌آموز محوری است، افزود: باید دانش‌آموزان را بزرگ نشان دهیم و هیچ‌وقت نقشی که دانش‌آموزان در دوران دفاع مقدس داشتند که نتیجه آن ۳۶هزار شهید دانش‌آموز شد را فراموش نکنیم.

وی بیان کرد: حرکت بزرگ‌راهیان نور دانش‌آموزی استان بوشهر از ۲۲مهرماه سال جاری با اعزام ۱۲۰۰نفر از سه‌نقطه استان آغاز شد و تا پایان سال تحصیلی بیش از ۱۰هزار دانش‌آموز به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان بوشهر عنوان کرد: اردوهای جهادی دانش‌آموزی تابستان با سه نوع آشنایی دانش‌آموزان با محرومیت‌زدایی، طرح یاوران مدارس و حضور در مناطق محروم با حضور بیش از ۱۰هزار دانش‌آموز در سراسر استان بوشهر برگزار شد.

کیانی با اشاره به اینکه ترغیب‌کننده اردوهای جهادی دانش‌آموزی استان بوشهر است، تصریح کرد: اردو جهادی دانش‌آموزی حدود ۲سال است که در حال برگزاری است و اولین بار باهدف آشنایی دانش‌آموزان با مناطق محروم از استان بوشهر آغازشده است.

وی ابراز کرد: هفته بسیج دانش‌آموزی با شعار مدرسه انقلابی، دانش‌آموز انقلابی از ۸آبان آغاز و تا روز ۱۳آبان ادامه خواهد داشت که در این هفته بیش از ۲۰۰۰ برنامه در مدارس سراسر استان برگزار خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان بوشهر اذعان کرد: اجرای رزمایش پدافند غیرعامل، آئین صبحگاهی، نواختن زنگ ایثار، دیدار با خانواده شهدا، غبار وبی گلزار شهدا، آغاز ثبت‌نام لیگ علمی پایا، افتتاح باشگاه سایبری دانش‌آموزی، دیدار با نماینده ولی‌فقیه و فرمانده سپاه، نشست‌های معرفتی و تربیتی رهبر کوچک، مسابقات ورزشی و تجلیل از دانش‌آموزان نمونه از مهم‌ترین برنامه‌های بسیج دانش‌آموزی است.

کیانی بابیان اینکه روز ۱۳آبان تجمع بزرگ دانش‌آموزی در استان بوشهر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: سخنران مراسم ۱۳ آبان در بوشهر دریادار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران  و بیش از ۲هزار دانش‌آموز بسیجی برگزار می‌شود./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !