سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مواضع مشترک آمریکا و اروپا برای ما اهمیتی ندارد

امام جمعه شبانکاره گفت: به دلیل گفتار و لحن مشترک آمریکا و اروپا، مواضع آنها برای ما اهمیتی ندارد و باید بدانیم که آنها دلسوز ما نیستند بلکه به واقع استعمارگرانی هستند که فکر می‌کنند می‌توانند با عربده‌کشی، ملت ایران جا خالی می‌دهد.

آخرین اخبار
۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛

حجت‌الاسلام عبدالرسول حمادی امروز در خطبه‌های این هفته شهر شبانکاره از توابع شهرستان دشتستان اظهار داشت: مسلمانان صدر اسلام در راه نجات دین خدا متحمل زحمات فراوانی شدند که نقطه عطف آن در هجرت با ان جایگاه وییه و عظیمش در تاریخ اسلام به خوبی مشاهده می‌شود.

وی افزود: اکنون نیز می‌بینیم در سراسر عالم مسلمانان در سختی برای به جای آوردن آداب خود، تحت فشار و ظلم هستند که باید کوچ کنند و دیگر مسلمان جهان نیز به یاری آنها بشتابند.

امام جمعه شبانکاره تصریح کرد: یکی از نمونه این مردمان مسلمان، در کشور میانمار سکونت دارند که به شدت تحت ظلم ارتش و بوداییان این کشور قرار دارند و با توجه به این که هلال احمر جمهوری اسلامی ایران حسابی در خصوص کمک به این مسلمانان افتتاح کرده، از مردم ولایتمدار شبانکاره می‌خواهیم در حد وسع خود کمک کنند.

وی با اشاره به مواضع رهبر انقلاب در خصوص شیطنت‌های ترامپ و آمریکایی‌ها در این هفته بر علیه جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: آنها بویی از انسانیت و اخلاق نبرده‌اند و به تنها چیزی که فکر می‌کنند منافع خود و تسلیت بر دیگران است و ما اجازه نمی‌دهیم که این تفکر استکباری بر ملت ما هم چیره شود.

امام جمعه شبانکاره بیان کرد: به دلیل گفتار و لحن مشترک آمریکا و اروپا، مواضع آنها برای ما اهمیتی ندارد و باید بدانیم که آنها دلسوز ما نیستند بلکه به واقع استعمارگرانی هستند که فکر می‌کنند می‌توانند با عربده‌کشی، ملت ایران جا خالی می‌دهد.

وی در بخشی از سخنان خود با الزام پایبندی به قانون و اخلاق در پیاده‌روی اربعین گفت: در این همایش بزرگ، تابع نظم و قانون باید باشیم و بتوانیم به خوبی از فرهنگ ایرانی اسلامی خود مراقبت کنیم.

انتهای پیام/40/3347

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !