شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

خلیج فارس ریشه در تاریخ جهان دارد

امام جمعه دلوار گفت :خلیج فارس ریشه در تاریخ جهان دارد و اینگونه باید بیان کرد که امروز روی سنگ قبر سربازان انگلیسی هم نام حلیج فارس درج شده است.

آخرین اخبار
۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس-دلوار؛ حجت‌الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های امروز نماز جمعه دلواراظهار داشت: مردم ایران با هوشیاری و بصیرت کامل پاسخ رئیس جمهور گستاخ امریکا را با ارسال و منتشر کردن پیام های کوبنده پاسخ دادند.

وی افزود:رئیس جمهور آمریکا و همه دشمنان اسلام فکر می کردند که سخنان انها در کشورهای اسلامی ایجاد جریان حاکمیت جمهوری اسلامی و شکاف برجام را نشانه قرار دهد ولی موضع شجاعانه و قاطعانه رئیس جمهور کشورمان همه برنامه های  آنها نقش بر آب کرد.

امام جمعه دلوارتصریح کرد: رئیس جمهوری که هنوز نه از جفرافیا اطلاعاتی دارد و خود را به راهی دیگر می زند و نام خلیج فارس را با نامی دیگر بیان می کند نشانگرناتوانی آن رئیس جمهور می باشد.

وی ادامه داد:خلیج فارس ریشه در تاریخ جهان دارد و اینگونه باید بیان کرد که امروز روی سنگ قبر سربازان انگلیسی هم نام حلیج فارس درج شده است.

زاهددوست عنوان کرد: پاسخ هایی که به رئیس جمهور امریکا از کشور خودمان تا کشورهای دیگر به این گستاخی داده شد  نشان داد که همه مردم و مسلمانان یک صدا،هماهنگ هستند و ازعزت و شرف ملی خودبا هر حرکتی  دشمن را محکوم می کند.

وی گفت: مردم منطقه دلوار از صدور قبوض های  صادر شده وزارت نیرو معترض هستند که مسئولان استانی و کشوری باید به گونه ای این معضل را برطرف نمایند و اقشار کم درامد در پرداخت این گونه قبوض دچار مشکلاتی شده اند که انتظار می رود در این خصوص چاره ای اندیشه شود.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !