سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کمک ۲۴۰ میلیونی حامیان به ایتام تحت حمایت کمیته امداد دشتی

مدیر کمیته امداد شهرستان دشتی گفت: طرح اکرام ایتام در راستای رسیدگی به ایتام و خانواده های نیازمند در کمیته امداد دشتی اجرا می شود که همه ساله تعداد زیادی از هموطنان و همشهریان با ثبت نام در این طرحها به حمایت از ایتام می پردازند و بصورت ماهانه کمک های خداپسندانه خود را جهت ایتام تحویل این نهاد می دهند .

آخرین اخبار
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ احمدرضا بحرینی مدیر کمیته امداد شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در ۶ ماهه اول سالجاری حامیان و خیرین بیش از ۲۴۰ میلیون تومان به ایتام  تحت حمایت این کمیته کمک کردند .

وی افزود:   طرح اکرام ایتام  در راستای رسیدگی به ایتام و خانواده های نیازمند در کمیته امداد دشتی اجرا می شود که همه ساله تعداد زیادی از هموطنان و همشهریان با ثبت نام در این طرحها به حمایت از ایتام می پردازند و بصورت ماهانه کمک های خداپسندانه خود را جهت ایتام تحویل این نهاد می دهند .

بحرینی اضافه کرد: طرح محسنین  یکی از طرحهایی است که در کمیته امداد شهرستان دشتی اجرا می شود و در این طرح  خیرین و حامیان با حمایت مادی و معنوی از خانواده های دارای مشکلات و بیماری های خاص این نهاد را در خدمت رسانی به مددجویان یاری می کنند .

وی تاکید کرد: در دین اسلام رسیدگی به ایتام و محرومین بسیار سفارش شده است و اگر کسی بتواند محرومی را در جامعه یاری کند در واقه پیگاه اخروی خوبی برای خود بنا کرده است.

بحرینی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دشتی با بهره گیری از کمک های خیرین توانسته است کمک های معنوی مانند سفر به عتبات عالیات را در زمره کمک های خود به مددجویان این نهاد اضافه کند.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !