شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اسپالتی:می خواستیم به هواداران خبری خوش دهیم/از موقعیت ها خوب استفاده کردیم

سرمربی تیم فوتبال اینترمیلان گفت:می خواستیم به هواداران خبری خوش دهیم.

آرشیو اخبار
۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ به نقل از خبرگزاری فارس لوچیانو اسپالتی که تیمش برنده دربی میلان شد و توانست 3 بر 2 آ.ث میلان را مغلوب کند، اظهارداشت:ابتدا باید بگویم که این یک دربی خارق العاده در ایتالیا است که باید از آن بدون این که کدام تیم برنده می شود یا می بازد، لذت برد.باید اعتراف کنم که در این دربی ، در نیمه اول عملکرد بهتری نسبت به 45 دقیقه دوم داشتیم.در نیمه دوم گاهی مجبوربودیم در دفاع متراکم عمل کنیم.در حالیکه نیمه اول بیشتر صاحب بودیم و تلاش می کردیم با استفاده از برتری در خط میانی به حریف فشار وارد کنیم.

او در مورد ایکاردی که گل های تیمش را به ثمر رساند، نیز عنوان کرد:مائورو امروز فوق العاده عالی عمل کرد..باوجودی که مسئولیت زیادی داشت، اما خیلی چیزها را در زمین ارائه کرد.به نظرم او مهاجمی کامل است که با وجود مسئولیت زیادش در زمین، از گلزنی غافل نمی شود.

اسپالتی همچنین عنوان کرد:برایم مثل روز مشخص بود که برابر خود حریفی قدرتمند را داریم.اما وقتی پیراهن تیم را به تن می کنیم، موظف هستیم با بازی برتر به همه هواداران مان که روی سکو نشسته اند، خبر خوش بدهیم. فکر می کنم توانستیم این کار را بکنیم و از موقعیت های خود خوب استفاده کنیم.

در این مصاف ایکاردی 28، 63 و 90(پنالتی ) برای اینتر گلزنی کرد.در حالیکه سوسو 56 و بونوونتورا 81 برای میلان گلزنی کردند.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !