پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جمع‌آوری و معدوم‌کردن بیش از 600 لیتر نوشابه تاریخ مصرف گذشته

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: بیش از 600 لیتر نوشابه تاریخ مصرف گذشته و غیرقابل مصرف انسانی توسط واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه از سطح عرضه جمع‌آوری شد.

آخرین اخبار
۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه ، علی زکی‌زاده در نشست با مسوولان اجرایی شهرستان گناوه اظهار داشت: با توجه به موضوع ارتقاء سلامت غذایی شهروندان که از اولویت های مهم و رسالت های اساسی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه است، این تکلیف همواره در دستور کار و سر لوحه بازرسین بهداشت محیط شهرستان قرار داشته و با جدیت تمام پیگیری می شود.

وی افزود: نهادینه‌سازی فرهنگ مصرف غذای سالم ضرورت جامعه امروز بوده که در این زمینه تاریخ تولید و انقضاء، شرایط نگهداری مواد غذایی، به‌سازی انبارها و محل نگهداری مواد غذایی، ملاک ارزیابی و پایش بازرسین بهداشت محیط بوده و در صورت رویت موارد تخلف با متصدیان طبق قانون مواد خوردنی آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی رفتار جدی انجام می‌گیرد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تصریح کرد: در همین راستا بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه در حین بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مقدار 635 لیتر نوشابه تاریخ مصرف گذشته که قابلیت مصرف انسانی را نداشت جمع‌آوری کردند.

مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: شهروندان از مصرف مواد آشامیدنی مانند نوشابه‌های گازدار که هیچگونه ارزش غذایی ندارند خود داری کرده و هنگام خرید هر نوع ماده غذایی از سالم‌بودن آن مطمئن شوند.

حسن ذبیحی افزود: شهروندان شبکه بهداشت ودرمان را در امر سلامت جامعه یاری کنند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی می‌توانند با شماره 190 جهت پیگیری شکایات در سامانه مدیریت ارتباط مردمی تماس بگیرند./انتهای پیام

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !