چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مسئولین با توجه بیشتر به فکر ورزش و جوانان شهر باشند.

حجت الاسلام مصطفی آشناگر امام جمعه موقت گناوه گفت: در حوزه ورزش با توجه و اهمیت بیشتر مسئولین به جوانان و ظرفیت ها و استعدادهای موجود شاهد شکوفایی و رشد ورزش در سطح شهرستان خواهیم بود.

آرشیو اخبار
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ گناوه آشناگر افزود: امسال با افزایش مجالس عزاداری و موکب ها شاهد توجه بیشتر و بهتر مردم نسبت به عزای سیدوسالارشهیدان بودیم که جا دارد از مردم و مسئولین و همه ارگان ها به خصوص شهرداری و پاکبانان که با تلاش و  تامین امکانات موکب ها و همچنین نیروی انظامی و همه عواملی که در برپایی نظم و امنیت تلاش کردند تقدیر و تشکر نماییم.

وی اظهار داشت: دولت با حمایت و ارائه تسهیلات به تولید کنندگان داخلی و سازمان استاندارد نیز با نظارت کافی و دقیق خود بر تولید می توانند علاوه بر جلوگیری از خسارت های جانی و مالی که ناشی از استفاده کالاها و،وسایل غیراستاندارد است مردم را در استفاده از کالاهای مرغوب و باکیفیت داخلی ترغیب و تشویق نمایند .

آشناگر ضمن تبریک فرارسیدن روز ورزش گفت: با وجود جوانان مستعد و ظرفیت های موجود و مدال آوران در عرصه کشوری و جهانی امکانات ورزشی در پایین ترین سطح ممکن و در شان ورزشکاران و جوابگوی شهرستان نیست که این مهم همت مسئولین را در توجه بیشتر به ورزش و تهیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز می طلبد.

حجت الاسلام آشناگر بیان داشت: با بهره مندی از نعمت دریا متاسفانه با کم توجهی در ورزش های آبی نه تنها هیچ موفقیت و پیشرفتی حاصل نشده بلکه این حوزه هیچ جایگاهی در شهرستان ندارد که از مسئولین و خیرین خواهشمند است با ورود به مسئله ورزش و کمک به این امر مهم به جوانان کمک کنند.

/انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !