چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شورای اسلامی بندر دیلم و انتخاب شهردار

به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، ملت شریف ایران اسلامی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم تمامی مسئولین کشور را انتخاب می کنند.

آرشیو اخبار
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛  ضرغام حیدریه – مدرس دانشگاه

شورای اسلامی بندر دیلم و انتخاب شهردار

 

شورای اسلامی بندر دیلم و انتخاب شهردار به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، ملت شریف ایران اسلامی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم تمامی مسئولین کشور را انتخاب می کنند.

 

به گزارش عصر دیلم، ضرغام حیدریه مدرس دانشگاه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

بسمه تعالی

"" شورای اسلامی بندر دیلم و انتخاب شهردار""

به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، ملت شریف ایران اسلامی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم تمامی مسئولین کشور را انتخاب می کنند.

نعمتی که الحق و الانصاف ما مردم باید قدرشناس آن باشیم و در بهره گیری از آن نهایت دقت، دلسوزی و بصیرت را به خرج دهیم.

در این راستا در تاریخ ۲۹/۲/۹۶ نیز انتخابات پرشور دیگر ی برگزار گردید که انتخاب اعضاء محترم شورای اسلامی بندر دیلم نیز در فضایی آرام، شفاف و با نشاط که آبستن وقایع جالبی نیز بود، به وقوع پیوست.

وقایعی چون شکستن رکورد رأی آوری، بله گفتن به برخی از اعضاء محترم شورای اسلامی دور گذشته، رأی آوری افرادی با رنج سنی متفاوت، عدم استقبال از افراد پرمدعا، انتخاب کاملاً غیرسیاسی شهروندان محترم و … . به هر نحو انتخابات و حواشی پیرامون تأیید نتیجه و اعلام نتیجه نهایی به پایان رسید و بعد از گذشت نزدیک به دو ماه که فرصتی بس حیاتی و مناسب ( که به نظر حقیر منتخبان این فرصت را غنیمت نشمردند ) بود، شورای اسلامی دوره پنجم آغاز به کار کرد.

با روی کار آمدن شورای اسلامی دوره پنجم دو وظیفه مهم و حساس شورا، انتخاب هیأت رییسه و شهردار در دستور کار قرار گرفت و نظر تیزبین نخبگان و عموم جامعه را به خود معطوف نمود.

در روز گذشته شنیده ها و اخبار فضای مجازی حاکی از انتخاب شهردار پس از گذشت بیش از یک ماه و اندی از عمر شورای جدید بود، منتهی در عین ناباوری ختم به نتیجه نگردید فلذا به خود اجازه دادم جسارت کرده و مطالبی را عرضه دارم.

در ابتدا به معرفی مختصر بازیگران این عرصه اجتماعی – سیاسی خواهم پرداخت.
محمدرضا غزنوی؛ فرهنگی موجه که اگرچه محبوبیت فوق العاده خود را به رخ سایرین کشاند اما بواسطه این اقبال عمومی خیره کننده، وظیفه ای بالاتر از دیگر منتخبان نیز بر دوش ایشان سنگینی می کند.
عبدالرضا صادقی؛ وکیلی جوان و با اندیشه که با ارائه شعارها و برنامه های متین خود مبنی بر شفافیت و قانون گرایی، توانست هم آراء مردم و هم نگاه منتظر خطای منتقدان را به خود جلب کند.
فاضل دریانورد؛ که با یدک کشیدن چهارسال ریاست شورای اسلامی شهر و سابقه ریاست شورای اسلامی استان بوشهر، توانست بر هجمه متنقدان باغرض و بی غرض خود چیره گردد و رأی اعتماد دوباره شهروندان محترم را کسب نماید.
آرش تاجدین؛ جوانی خوش فکر و با ایده های جدید که در جوی آرام و بی حاشیه به منتخب مردم تبدیل گردید.
داریوش رامشی؛ فرهنگی با سابقه ای که به دلیل مردم داری خوب خود در دوره گذشته، پاسخی مناسب از شهروندان قدرشناس دیلم دریافت کرد

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !