جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فشار بر میگلى‌نژاد براى عزل مدیر عاشورایى آغاز شد

جريان افراطى و تندرو اصلاح‌طلب سیاسی در نشستى با شهردار بوشهر خواستار تغيير مديرعامل سازمان فرهنگى اجتماعى ورزشى شهردارى بندر بوشهر شدند.

آخرین اخبار
۰۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛  عصر تاسوعاى حسینى در حالى که مردم ایران اسلامى و استان بوشهر در داغ و عزاى حضرت حسین‌بن‌على(ع) و یاران وفادارش هستند در نشستى با حضور لیدر افراطى و تهران‌نشین جریان دوم خرداد نسخه سراسر سیاسى براى حوزه فرهنگى اجتماعی شهرداری بندر بوشهر پیچیده‌اند.

این سیاسیون افراطى که بیشترین وجهه خود را در فعالیت‌هاى سیاسى به دست آورده‌اند در حالى فشار بر شهردار بوشهر را در روز تاسوعاى حسینى افزایش داده‌اند و خواستار تغییر صفرى‌زاده مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی شده‌اند، که مدیریت این سازمان در دوران تصدى‌گرى این شخص بیشترین فعالیت‌هاى فرهنگى، اجتماعى و ورزشى داشته است.

تلاش ویژه این مدیر سخت‌کوش در راستاى ترویج فرهنگ عاشورا بر هیچ کس پوشیده نیست نکته‌اى که امروز در نشست سیاسیون افراطى به عنوان یک نقطه ضعف مطرح شده و گفته شده است نباید شهر به این شکل سیاه‌پوش شود.

در نشست امروز بر مسیرى تاکید شده است که پیش از حضور صفرى‌زاده در این سازمان همیشه مورد انتقاد مردم وفادار به ائمه اطهار بوده است. آرشیو رسانه‌ها در دوران تصدى اصلاح‌طلبان در خصوص عدم سیاه‌پوشى شهر بوشهر و اعتراضات گسترده مردم و هیأت‌هاى مذهبى گواه این مهم است.

غلامعلى میگلى‌نژاد، شهردار بوشهر که با رأى اکثریت اعضاى شورا بدون نگاه سیاسى به این سمت منصوب شده تحت فشار سیاسیون افراطى جریان اصلاحات قرار گرفته است و به نظر مى‌رسد آنچه پیش از این در خصوص وعده‌هاى شهردار به این سیاسیون در فضاى مجازى و رسانه‌ها آورده شده در حال پیاده‌سازی است و امروز برخى تغییرات نشان از آن دارد که شهردارى بوشهر به جاى این که در مسیر خدمات فرهنگى، عمرانى و اجتماعى گام بردارد به جولانگاه سیاسیون افراطى یک جریان خاص مبدل شده است، آفتى که دیر با زود دامن میگلى‌نژاد، شهردار بوشهر را نیز خواهد گرفت.

تصمیات این روزهاى شهردار بوشهر در سطح شهر به عنوان مرکز استان بسیار حساس و تأثیرگذار خواهد بود و البته جریان آزاد اطلاعات و دسترسى سریع مردم به اخبار چهره روشن‌ترى از فعالین فرهنگى سیاسى نشان خواهد داد.

انتهای پیام/۴۰/ ۳۳۴۷


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !